Profily lektorů

Mahdalová Kristýna

Mahdalová Kristýna

Práce s dospělými, práce s dětmi? Žádná hračka, ale přesto obrovské potěšení z úspěchu druhých.

Už v dětství jsem si doma hrála na paní učitelku. Organizování, vystupování a komunikace mi nebyli nikdy cizí. Hlídání dětí? Ať už z rodiny nebo příbuzných, můj zájem byl vždy velký.

Volba střední školy byla náročná. I přesto, jak moc jsem se chtěla stát paní učitelkou, jsem šla studovat Střední průmyslovou školu a Obchodní akademii v Uherském Brodě obor Přírodovědné lyceum. Zůstala jsem v rodném městě za účelem trénování dětí v aerobiku v klubu 1.AC UB, kde jsem působila jako trenérka i závodnice. Největší motivace byla předávat všechny své zkušenosti dál svým svěřenkyním a být pyšná trenérka.

V Akropolis jsem je ocitla v roce 2017 pouze jako lektorka aerobiku. Později mi byla nabídnuta práce v Miniškolce jako pečující osoba. Neváhala jsem a doplnila si potřebné vzdělání k výkonu práce. Mé dětské hraní na paní učitelku se stalo realitou! Postupem času jsem se dále vzdělávala díky různým kurzům, v kterých pokračuji dodnes.

Jsem velmi ráda, že tuhle práci mám. Neskutečně mě baví děti rozvíjet, motivovat je, vymýšlet různé aktivity tak, aby děti byly spokojené a něčemu novému se naučily. I když některé dny jsou náročné, vždy to zachrání dětský smích a nejvíce dětská láska a upřímnost.

Od malička jsem vedená převážně ke sportu. Ať už je to jízda na kole, in-line, lyžování, volejbal – vše je mi hodně blízké, i když aerobik je pro mě vždy na prvním místě. Taktéž nepohrdnu obyčejnou procházkou lesem s pejskem či pořádným výšlapem do hor :-)

Vše dělám tak, abych byla spokojená a šťastná. Jak v práci, tak v osobním životě. Není nad to mít vše, podle svých představ.


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

 

Soubor PDF: není dostupný

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz