NEPOSEDA

Máte doma školáčka, co chvilku neposedí?


Máte doma školáčka, který chvilinku neposedí? Píšete domácí úkoly a on se nedokáže soustředit. Neustále poposedává, občas i spadne ze židle, odbíhá, vytahuje si hračky. Jakoby seděl na ježkovi. Začne dělat úkol, ale nedokáže ho dokončit. Prostě stále hledá "něco", co by jeho práci oddálilo. Zadáte mu instrukce a on dokáže splnit sotva jednu, a tu ještě poplete. (Běž si obout tenisky, dát si bundu a čepici. Odcházíme. On přijde v sandálkách ...). Má sklony přehnaně reagovat, být až agresivní. Na druhou stranu je přecitlivělé, nedůvěřuje si.

Možná už jste někdy slyšeli o diagnóze ADHD nebo ADD. Hyperaktivní, neklidné, nesoustředěné dítě. Diagnóza, která podává rodičům částečné vysvětlení, proč jejich dítě, i když je velmi chytré, ve školním prostředí často selhává. Možná nemá vaše dítě žádnou diagnózu, jen nedokáže být chvilku v klidu, nedokáže/nechce se soustředit.

Když víme, kde je problém můžeme hledat cesty k nápravě. V Akropolis vám nabízíme individuální a rodinné poradenství a nově i skupinku Neposeda. Je učena pro neklidné, nepozorné děti. Formou her, povídání si i relaxace budeme posilovat ty složky osobnosti, které jsou oslabené. Pravidelná setkávání dětem poskytnou návod, jak pracovat sám se sebou. Osvojí si techniky, jak mohou posilovat pozornost, paměť i myšlení. Jak krotit svoji výbušnost. Některé hry dostanete také písemně, abyste si je mohli společně vyzkoušet.  

Do skupinky se lze přihlásit kdykoli. Maximálně 8 dětí.


Téma: poradna, poradenství, rady

Zajímavé články od psycholožky na téma ADHD:

Vypsané termíny

NEPOSEDA pro děti prvního stupně
termín:
04.04.2022 - 30.05.2022
cena pro SČ:
480 Kč 8 lekcí)
cena běžná:
600 Kč (8lekcí)
frekvence:
1 týdně v pondělí - lekce trvá od 14:00 -15:00
číslo účtu vaší platby:
2501077152/2010
  • 18.4. Velikonoční pondělí -lekce nebude.

 

Soubor PDF: není dostupný

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz