Poradenství v Akropolis

Vážení zájemci o poradenství,

v centru Akropolis můžete využít bezplatných nebo částečně zpoplatněných poradenských služeb. Spolupracujeme s odborníky primárně z řad psychologů, terapeutů, speciálních pedagogů a sociálních pracovníků. Dnešní rodiny i jednotlivci se díky enormnímu vytížení a společenským nárokům nacházejí často ve složitých situacích. Proto je pro nás zásadní jim pomoci nalézt potřebnou rovnováhu a podporu ve zvládání rodičovské, dětské, partnerské, pracovní a jiné životní role.  

Jsme přesvědčeni, že vytvořit bezpečné prostředí pro řešení rozmanitých životních situací je jednou ze zásadních povinností rodinných center. Proto klademe hlavní důraz na PREVENCI. Včasným ošetřením zátěžových rodinných situací, lze předcházet nejen konfliktům, ale i rozpadům vztahů, ztrátě důvěry, bezpečí apod. Naši pracovníci poraden spolu kooperují, je možné kombinovat různé  poradenské služby. Forma, intenzita a délka spolupráce se odvíjí od Vašich individuálních potřeb.

Jak se přihlásit do poradenství:

 1. V menu si prosím zvolte typ poradenství. Klikněte na záložku odborníka, kterého potřebujete a vyplňte přihlášku (při zadávání ověřte prosím správný tvar Vašeho emailu). Pokud si kliknete na jméno odborníka, stránky Vás automaticky přepošlou na jeho „medailonek“, kde se dozvíte více o jeho praxi, vzdělání a přístupu.   
 2. Věnujte prosím pozornost sekci Ceník. Máme vícezdrojové financování, proto máte určitý počet konzultací zdarma, navazuje spoluúčast a po vyčerpání plná cena. Ceník se vždy odvíjí od počtu konzultací a daného projektu, které jsou popsány níže.
 3. Po odeslání přihlášky se Vám pracovník poradenství ozve zpět a to nejpozději do 48 hodin. Na Vámi uvedený email Vám bude zaslána nabídka dvou možných termínů k první konzultaci. Vy si vyberete termín, který Vám vyhovuje a potvrdíte.
 4. Před první konzultací Vás prosíme o vyplnění osobního dotazníku. Tímto nám pomáháte obhájit a získat prostředky na podporu bezplatného a cenově zvýhodněného poradenství pro Vás.
 5. Na první konzultaci Vám vybraný odborník předá Smlouvu o vstupu do projektu. Zde jsou Vaše základní osobní údaje, GDPR apod. U speciálních služeb uzavíráte společně s odborníkem Dohodu o mediaci anebo Dohodu o asistovaném kontaktu.
 6. V případě, že budete chtít upřesnit, do kterého projektu Vás můžeme zařadit nebo Vám doporučit konkrétního odborníka, neváhejte se obrátit na andrea.klofacova@akropolis-uh.cz  

Poradenství finančně podporuje MPSV v těchto projektech:

Preventivní aktivity na podporu rodiny, partnerství a rodičovství: 

 • Podpora nejen ohrožených rodin na Uherskohradišťsku
 • Rodiny na hraně

Podpora práce s dětmi a rodinami v oblasti SPOD:

 • Biologické dítě pěstouna a děti svěřené do péče jiné osoby – konečně v centru zájmu
 • Pomoc rodinám ohroženým domácím násilím a rodinnými spory 

Poradenství finančně podporuje MZ v projektech:

 • Rodiny na hraně

Všechny naše programy pro rodiny s dětmi v plné jejich šíři a variacích podporují Město Uherské Hradiště a Město Uherský Brod. Bez této významné finanční pomoci bychom nebyli schopni nabízet rodinám vysokou odbornost a komplexnost služeb.  

/

Mediální partner: SMART EMAILING 


Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz