Terapie zaměřená na řešení

Ocitli jste se na životní křižovatce?Cílem poradny je terapie zaměřená na řešení. Zaměřuji se na zdroje a na jedinečnost člověka. Společně hledáme možnosti řešení životních situací, nikoliv problémy. Soustřeďuji se s klienty na „ vizi preferované budoucnosti“, jak by chtěl/a žít, zkvalitnit svůj život. Co už dokázal/a a kam se chce posunout. Nezabýváme se detailní analýzou příčin problémů, místo toho zkoumáme s klienty možnosti a zdroje pro pozitivní změny v jejich životě. Protože sebepřesnější analýza příčin problémů nám nepomáhá problém řešit a někdy nás tato analýza podporuje v myšlence bezvýchodnosti vlastní situace. Je pro mě zásadní respektující přístup, terapie je pro mě partnerskou spoluprací. Mým cílem v terapii je uvědomění si své vlastní jedinečnosti, posílení sebevědomí a zlepšení kvality života.

V současnosti jsem psychoterapeut ve výcviku SOLUTIONS FOCUS - KOMPLEXNÍ VÝCVIK V PSYCHOTERAPII ZAMĚŘENÉ NA ŘEŠENÍ (777h)DALET institut s.r.o.


Poradna je dle předešlé domluvy. Je nutné se předem objednat. Péče je realizována v individuálních, párových i rodinných sezeních, které trvají 50-90 minut.


JAK NÁS MŮŽETE KONTAKTOVAT?

vyplněním přihlášky níže - budeme Vás kontaktovat„Aktivita je podpořena ze státního rozpočtu v oblasti podpory rodiny pro rok 2022. Dotační program Rodina - Podpora práce s rodinami v oblasti SPOD."

Děkujeme za finanční podporu městům Uherské Hradiště a Uherský Brod.

Téma: poradna, poradenství, rozvoj, osobnostní, osobní,potenciál, kompetence, silné stránky, kariéra, ,work balanc

Vypsané termíny

Terapie zaměřená na řešení
termín:
03.01.2022 - 22.12.2022
cena:
200 Kč setkání od šesté schůzky (prvních 5 je zdarma)
frekvence:
dle předchozí dohody
číslo účtu vaší platby:
2501077152/2010

 

Soubor PDF: není dostupný

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz