Koučink s Petrou Karlíkovou

Koučink s Petrou Karlíkovou


Pokud jste připraveni na posun nebo změnu, nebo k tomu potřebujete povzbudit, jsem tu pro Vás (můžete se přestat bát toho, co se může pokazit a raději myslet na to, co se může podařit). Ráda Vás provedu částí Vašeho života „bez zatažené ruční brzdy“ ke smysluplnému konkrétnímu cíli nebo k nejlepší verzi sebe sama tak, abyste byli v souladu se sebou, svým prostředím i emocemi. 

Pro spolupráci je vhodný klientův předpoklad, že má schopnost ovlivňovat svůj život. 

Nejdříve domlouváme průzkumné setkání, které slouží ke zmapování života, cílů, plánů, překážek a výzev. Klient si na něm vyzkouší tvořit v bezpečném a nehodnotícím prostředí a zažije, jestli je koučink právě pro něj. Následně domlouváme individuální podmínky a délku spolupráce (většinou se jedná o 6 nebo 12 hodinových setkání v týdenních až dvoutýdenních intervalech). Setkání je možné osobně, on-line nebo i telefonicky. Klientům jsem k dispozici na krátké konzultace nebo sdílení i mezi setkáními."


JAK MNE MŮŽETE KONTAKTOVAT?

Pouze vyplněním přihlášky níže - já se Vám ozvu nejpozději do dvou pracovních dnů.

Během první konzultace budete požádáni o vyplnění krátkého osobního dotazníku. Tímto nám pomůžete obhájit a získat prostředky na podporu cenově zvýhodněného poradenství pro Vás.

Dále Vám na první konzultaci vybraný odborník předá SMLOUVU O ZAPOJENÍ KLIENTA DO PROJEKTŮ. Zde jsou Vaše základní osobní údaje, obsah nabízených služeb, GDPR apod. 


Poradenství v Akropolis je podpořeno z níže uvedených zdrojů, je dotované a částnečně zpoplatněné (více ceník ZDE).

Podmínky využívání poradenských služeb - více informací ZDE.

Děkujeme za Vaši důvěru, tým Akropolis.


Aktivita je podpořena ze státního rozpočtu v oblasti podpory rodiny.

Děkujeme za podporu městům Uherské Hradiště a Uherský Brod.

téma: poradenství, poradna, psycholog, psychoterapeutVypsané termíny

Koučink s Petrou Karlíkovou
termín:
03.01.2024 - 20.12.2024
cena:
400 Kč / konzultace
frekvence:
je stanoven po vzájemné domluvě
číslo účtu vaší platby:
2501077152/2010
  • Způsob úhrady převodem 2501077152/2010 a do poznámky k platbě uveďte poradenství / přijímení klienta. Poradna je podpořena z různých projektů (MPSV, MZ, město Uherské Hradiště a Uherský Brod). Prosíme Vás o vyplnění vstupního dotazníku, který je umístěn výše.