Profily lektorů

Karlíková Petra

Karlíková Petra


"Absolvovala jsem Právnickou fakultu a Fakultu sociálních studií MU v Brně a Fakultu masmédií PEVŠ v Bratislavě. Dlouhodobě se v různých podobách věnuji osobnímu rozvoji. Aktuálně jsem pod supervizí Coachville a jako kouč dodržuji etický kodex ICF
 
V praxi a v průběhu života jsem poznala širokou škálu lidských a pracovních situací, což mi umožňuje rozvíjet s klienty v koučovací konverzaci téměř jakékoliv téma. Neposkytuji rady, ale používám metody a techniky, které přinášejí klientům vlastní odpovědi, úlevu, konkrétní výsledky i poměrně rychlé změny. Přestože mívá koučování vedlejší terapeutický efekt, cíleně se na něj nezaměřuji. 
 
Pokud jste připraveni na posun nebo změnu, nebo k tomu potřebujete povzbudit, jsem tu pro Vás (můžete se přestat bát toho, co se může pokazit a raději myslet na to, co se může podařit). Ráda Vás provedu částí Vašeho života „bez zatažené ruční brzdy“ ke smysluplnému konkrétnímu cíli nebo k nejlepší verzi sebe sama tak, abyste byli v souladu se sebou, svým prostředím i emocemi. 

Aktivity lektora v rámci centra Akropolis