Psychologická poradna pro rodiny

Psychologická pomoc pro dospělé a teenegery při závislostech


V poradně nabízíme důvěrný a bezpečný prostor pro hovor o osobních a vztahových problémech, hledáme společně cestu k porozumění vlastnímu prožívání i možnosti a způsoby, jak lépe zvládat svůj život. Může se jednat o akutní a aktuální, náhle vzniklé události, ale i dlouhtrvající nepohodu, starší záležitosti, které se stále dožadují pozornosti.

Na prvním setkání si popíšeme témata, se kterými přicházíte a cíl, ke kterému směřujete, a pokud budete chtít pokračovat, domluvíme si četnost a délku spolupráce. 


Náplní konzultace je převážně rozhovor, doplněný může být o různé techniky (výtvarné, přehrání situace, externalizace pomocí kamínků či obrázků, apod.). Můžeme se věnovat i nácviku relaxace a dechovým cvičením.


Jedním z témat, na které se můžeme zaměřit, jsou i závislosti a jejich zvládání. Podle přání a potřeb klienta se můžeme věnovat buď hledání kořenů a vracení se do minulosti, nebo se orientovat na řešení současné situace, zvládání chutí a myšlenek a plánování dalšího směřování života. Věnujeme se jak lidem, kteří se právě rozhodli něco změnit, tak i těm, kteří již abstinují a chtějí si abstinenci dlouhodobě udržet.

Nedílnou součástí je i podpora pro osoby, jejichž blízcí se se závislostí potýkají, spolu pak hledáme cestu, jak se v situaci zorientovat a najít pro sebe řešení.


Nabízíme individuální či párové sezení.

Na poradenství je zapotřebí objednat se dopředu. Jedna konzultace trvá 50 minut, párová 90 minut.

JAK NÁS MŮŽETE KONTAKTOVAT?

Pouze vyplněním přihlášky níže - my se Vám ozveme zpět nejpozději do dvou pracovních dnů.

Před nebo na začátku první konzultace Vás prosíme o vyplnění on-line dotazníku. Zabere cca 1-2 minuty. 

DOTAZNÍK PRO DĚTI

DOTAZNÍK PRO MLADISTVÉ A DOSPĚLÉ

Poradenství v Akropolis je podpořeno z níže uvedených zdrojů. Určitý počet konzultací či setkání je pro Vás bezplatně (podrobnější informace ZDE).

Děkujeme za Vaši důvěru, tým Akropolis.


Téma: poradna, poradenství

Aktivita je podpořena ze státního rozpočtu v oblasti podpory rodiny pro rok 2022.

Děkujeme za podporu městům Uherské Hradiště a Uherský Brod„Aktivita je podpořena ze státního rozpočtu v oblasti podpory rodiny pro rok 2022. Dotační program Rodina - Podpora práce s rodinami v oblasti SPOD.

Děkujeme za podporu městům Uherské Hradiště a Uherský Brod

Téma: poradna, poradenství

Vypsané termíny

Psychologická poradna ro rodiny
termín:
03.08.2021 - 27.12.2022
cena:
https://www.akropolis-uh.cz/cenik
frekvence:
1 týdně v úterý - konzultace probíhají od 8:00-18:00 hod.
číslo účtu vaší platby:
2501077152/2010
  • Poradna je podpořena z různých projektů (MPSV, MZ, město Uherské Hradiště a Uherský Brod) a je pro klienty bezplatná do vyčerpání určitého limitu (podrobnější informace v sekci CENÍK). Prosíme Vás o vyplnění vstupního dotazníku, který je umístěn výše. Vyplněním dotazníku nám pomáháte zajistit kvalitu našich služeb a finanční podporu i pro další rok bezplatného poradenství.
/

Mediální partner: SMART EMAILING 


Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz