Poradna pro ženy po porodu a pro těhotné

Máme pro Vás možnost bezplatného poradenství pro ženy po porodu a pro těhotné


Máme pro Vás možnost bezplatného poradenství pro těhotné ženy a ženy po porodu. Smyslem a cílem poradny je pomoci maminkám v otázce fungování jejich těla a péče o něj. Nezáleží, jak dlouho po porodu jste, zda pár týdnů nebo několik let, vaše tělo by mělo fungovat bez bolesti a omezení v pohybu. Při osobním setkání můžeme vyřešit například:

Cvičení po porodu 

 • Diastáza (rozestup břišních svalů), diastáza jako strašák dnešní doby - jak zjistím, že ,,jí“ mám a omezení s tím spojená, co dělat a nedělat, jak cvičit, jak správně fungovat během dne ať už sama nebo s miminkem v náručí.
 • Pánevní dno a jeho fungování po porodu, případná inkontinence
 • Jizvy a péče o ně, nejen po sekci
 • Cvičení po porodu císařským řezem – kdy a jak začít, poradíme si s bolestí v oblasti beder,  krční páteře a ramen apod.
 • Manipulace s miminkem
 • Šátkování – kolik času je vhodné, aby bylo miminko denně v šátku, autosedačce, proč rovná podložka apod. z pohledu správného vývoje dítěte
 • Rebozo

Cvičení v těhotenství –  správný dech a fungování těla během dne, v pohybu bez bolesti a nepohody. Správný pohyb a cvičení v těhotenství, dotazy a cvičení ohledně bolestí pohybového aparátu – bedra, krční páteř, otoky nohou, pnutí bříška apod., ujasníme si, co všechno je běžná součást těhotenství, poradíme i v otázce přípravy k porodu.

JAK NÁS MŮŽETE KONTAKTOVAT?

vyplněním přihlášky níže - my Vás budeme kontaktovat


„Aktivita je podpořena ze státního rozpočtu v oblasti podpory rodiny pro rok 2021. Dotační program Rodina - Podpora práce s rodinami v oblasti SPOD.

Děkujeme za podporu městům Uherské Hradiště a Uherský Brod


V současnosti můžeme poradnu otevřít a Vy navštěvovat za těchto podmínek:

Ke Covid - 19 prosíme o doložení jedné z těchto variant potvrzení:

 1. PCR test starý max. 7 dní, nebo
 2. Potvrzení o prodělané nemoci, platí max. 180 dnů, nebo
 3. Antigenní test - Nově bude od 1. 9. 2021 platit pro účastníky pravidelných aktivit v neměnném kolektivu, že negativní výsledek antigenního testu pouze pro účely těchto aktivit má platnost 7 dní a splnění této podmínky je organizátorem takové pravidelné akce kontrolováno jedenkrát za 7 dní, nebo
 4. 14 dnů po druhé dávce očkování (certifikát stažený z portálu ocko.uzis.cz)

Téma: poradna, poradenství

K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny

 

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz