Poradna pro ženy po porodu a pro těhotné

Máme pro Vás možnost bezplatného poradenství pro ženy po porodu a pro těhotné


Máme pro Vás možnost bezplatného poradenství pro těhotné ženy a ženy po porodu. Smyslem a cílem poradny je pomoci maminkám v otázce fungování jejich těla a péče o něj. Nezáleží, jak dlouho po porodu jste, zda pár týdnů nebo několik let, vaše tělo by mělo fungovat bez bolesti a omezení v pohybu. Při osobním setkání můžeme vyřešit například:

Cvičení po porodu 

  • Diastáza (rozestup břišních svalů), diastáza jako strašák dnešní doby - jak zjistím, že ,,jí“ mám a omezení s tím spojená, co dělat a nedělat, jak cvičit, jak správně fungovat během dne ať už sama nebo s miminkem v náručí.
  • Pánevní dno a jeho fungování po porodu, případná inkontinence
  • Jizvy a péče o ně, nejen po sekci
  • Cvičení po porodu císařským řezem – kdy a jak začít, poradíme si s bolestí v oblasti beder,  krční páteře a ramen apod.
  • Manipulace s miminkem
  • Šátkování – kolik času je vhodné, aby bylo miminko denně v šátku, autosedačce, proč rovná podložka apod. z pohledu správného vývoje dítěte
  • Rebozo

Cvičení v těhotenství –  správný dech a fungování těla během dne, v pohybu bez bolesti a nepohody. Správný pohyb a cvičení v těhotenství, dotazy a cvičení ohledně bolestí pohybového aparátu – bedra, krční páteř, otoky nohou, pnutí bříška apod., ujasníme si, co všechno je běžná součást těhotenství, poradíme i v otázce přípravy k porodu.


JAK MNE MŮŽETE KONTAKTOVAT?

Pouze vyplněním přihlášky níže - já se Vám ozvu nejpozději do dvou pracovních dnů.

Během první konzultace budete požádáni o vyplnění krátkého osobního dotazníku. Tímto nám pomůžete obhájit a získat prostředky na podporu cenově zvýhodněného poradenství pro Vás.

Dále Vám na první konzultaci vybraný odborník předá SMLOUVU O ZAPOJENÍ KLIENTA DO PROJEKTŮ. Zde jsou Vaše základní osobní údaje, obsah nabízených služeb, GDPR apod. 

Poradenství v Akropolis je podpořeno z níže uvedených zdrojů, je dotované a částnečně zpoplatněné (více ceník ZDE).

Podmínky využívání poradenských služeb - více informací ZDE.

Děkujeme za Vaši důvěru, tým Akropolis.


Aktivita je podpořena ze státního rozpočtu v oblasti podpory rodiny.

Děkujeme za podporu městům Uherské Hradiště a Uherský Brod.

téma: poradenství, poradna

Téma: poradna, poradenství

K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny