Jóga s Marií Jordánovou

Kurzy jógy v centru AKROPOLIS s Marií Jordánovou, cvičení, relaxace


MOTTO: „Jóga je zastavením kolotoče mysli“  Pataňdžálí

Rádžajóga, nebo-li královská cesta, je směr jógy, který nabízím. Představuje metodu, jak se stát pánem sebe sama, jak ovládnout své tělo, mysl i smysly. Historicky se jedná o jógovou metodiku, sepsanou v knize Jógasútra Pataňdžáliho. Tato kniha vznikla jako sbírka pouček o systému jógy, který byl v době jejího vzniku již znám (1. tisíciletí před Kristem) a je to první písemná zmínka o józe. Celý systém je také znám pod termínem Osmidílná stezka.

Nejznámější částí je hathajóga, tj. fyzické a dechové cvičení, které je také základem mých kurzů. Naučíme se kromě základního plného jogínského dechu a ásan, také různé techniky a sestavy a relaxace vedoucí k fyzickému a duševnímu zdraví. Podle zájmu a vyspělosti cvičících praktikujeme i další stupně, které představují techniky, které nás učí obracet lidské smysly dovnitř, koncentraci a následně meditaci.

Do mého portfolia patří také semináře :

PRÁNAJÁMA.

Cvičení a techniky zaměřené na výuku správného dýchání, které výrazně zkvalitňuje náš život.

Ze své zkušenosti, i ze zkušenosti kolegů vím, jak nám ovládnutí dechu pomohlo v době onemocnění Covidem-19 a proto jsem se rozhodla zdůraznit a propagovat právě tuto část jógy.


EMOCE A JÓGA

Tuto u nás málo známou oblast jógy představila známá učitelka jógy Míla Sávitrí Mrnuštíková jednak překladem, ale z větší části svým vlastním dílem. V minulém roce jsme ve vybraných skupinách pár sestav s úspěchem vyzkoušeli a proto chci seznámit zájemce i s touto specializací v seminářích. Ovládání svých emocí, uvolnění emočního napětí, harmonizaci všech vývojových částí mozku a další, potřebujeme v dnešní náročné době všichni.

Kurz je podpořen Zlínským krajem, proto platí zvýhodněná cena 50 Kč za lekci!

V současnosti můžeme kurz otevřít a Vy navštěvovat za těchto podmínek:

Ke Covid - 19 prosíme o doložení jedné z těchto variant potvrzení:

  1. PCR test starý max. 7 dní, nebo
  2. Potvrzení o prodělané nemoci, platí max. 180 dnů, nebo
  3. Antigenní test - Nově bude od 1. 9. 2021 platit pro účastníky pravidelných aktivit v neměnném kolektivu, že negativní výsledek antigenního testu pouze pro účely těchto aktivit má platnost 7 dní a splnění této podmínky je organizátorem takové pravidelné akce kontrolováno jedenkrát za 7 dní, nebo
  4. 14 dnů po druhé dávce očkování (certifikát stažený z portálu ocko.uzis.cz)Vypsané termíny

Jóga s Marií Jordánovou pro seniory
termín:
31.08.2021 - 26.10.2021
cena pro SČ:
500Kč za 10 lekcí
cena běžná:
600 Kč za 10 lekcí
frekvence:
1 týdně v úterý. Lekce trvá od 8:00 do 9:00 hod.
číslo účtu vaší platby:
2501077152/2010
  • Jóga je určena pro seniory od 58 let, zvýhodněné kurzovné je Kč 50 za lekci. V případě zájmu mimo věkovou skupinu je cena za lekci 140 Kč

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz