Profily lektorů

Jordánová Marie

Jordánová Marie

Jsem členkou Unie jógy ČASPV, kde jsem také postupně získala kvalifikaci cvičitelů III., II. stupně a nakonec standardní kvalifikaci učitele jógy, na jejímž základě jsem mohla požádat o živnostenské oprávnění provozování jógy.  Pravidelně se účastním vzdělávacích seminářů pořádaných Unií Jógy, za vedení zkušených lektorů jógy.

 

J Ó G A

 

Vedu již 30 let kurzy jógy (jógu cvičím 36 let) pro začátečníky a mírně pokročilé. Pořádala jsem přednášky – vlastní v rámci lekcí, ale zejména jsem zvala známé osobnosti, nejčastěji jednoho ze zakladatelů jógy u nás pana Otakara Vojkůvku, který byl jedním z mých učitelů jógy. Pozvání přijala i zakladatelka jógy v Uherském Hradišti Olga Kovářová-Campora, která nyní žije v USA a provozuje Iyengarovu jógu. Letité prázdninové cvičení v přírodě a Jóga u moře v Itálii byla též po několik let oživením a zpříjemněním cvičení.  

V současné době spolupracuji od prvopočátku existence rodinného centra Akropolis Uherské Hradiště,  kde vedu odpolední a večerní kurz, ranní jógové cvičení a nejnověji kurz jógy pro seniory. Mám svůj kurz v Kunovicích a dle zájmu poskytuji soukromé lekce. Pravidelně cvičíme v letních měsících v přírodě.


Další informace o mně najdete na www.joga-kunovice.sweb.cz


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis