Poradna s Marcelou Zmrhalovou

Psychologická poradna pro rodiče a děti


V poradně se zaměřuji na psychologickou pomoc a podporu dětem v jakémkoli věku. Základem spolupráce pro mě je, aby dítě (klient) mohlo zažít pocit důvěry, bezpečí a přijetí. Během setkání si s dítětem povídám nebo využívám hru s hračkami a kreslení. Věnuji se technikám zaměřeným na práci s emocemi a tělem. Pracuji s nácvikem relaxací a také s imaginacemi. Snažím se klienty na jejich cestě doprovázet a podporovat, aby nalezli náhled, řešení své situace a úlevu od potíží. 

Nejčastěji se na mě obrací klienti s úzkostnými nebo depresivními potížemi, s problémy v mezilidských a rodinných vztazích, s poruchami příjmu potravy a v nejrůznějších životních krizích. 

Důležité je, aby byla do řešení situace dítěte zapojena i rodina. Průběh setkávání si domluvíme na první konzultaci. 

Vzdělávám se ve výcviku katatymně-imaginativní psychoterapie. Pracuji jako psycholožka v oblasti zdravotnictví s dospělými klienty s duševním onemocněním a v sociálních službách. Dříve jsem pracovala v poradenství s dětmi, které měly psychické potíže různého charakteru a poruchy chování. Mám zkušenosti také s psychologickou pomocí dětem v dětském domově. 

JAK MNE MŮŽETE KONTAKTOVAT?

Pouze vyplněním přihlášky níže - já se Vám ozvu nejpozději do dvou pracovních dnů.

Během první konzultace budete požádáni o vyplnění krátkého osobního dotazníku. Tímto nám pomůžete obhájit a získat prostředky na podporu cenově zvýhodněného poradenství pro Vás.

Dále Vám na první konzultaci vybraný odborník předá SMLOUVU O ZAPOJENÍ KLIENTA DO PROJEKTŮ. Zde jsou Vaše základní osobní údaje, obsah nabízených služeb, GDPR apod. 


Poradenství v Akropolis je podpořeno z níže uvedených zdrojů, je dotované a částnečně zpoplatněné (více ceník ZDE).

Podmínky využívání poradenských služeb - více informací ZDE.

Děkujeme za Vaši důvěru, tým Akropolis.


Aktivity projektu jsou podpořeny z dotačního programu Rodina.

Děkujeme za podporu městům Uherské Hradiště, Uherský Brod a Staré Město.

téma: poradenství, poradna, psycholog, psychoterapeut

Vypsané termíny

Psychologická poradna pro děti
termín:
03.01.2024 - 20.12.2024
cena:
dle ceníku
frekvence:
termín dle dohody
číslo účtu vaší platby:
2501077152/2010
  • Způsob úhrady převodem 2501077152/2010 a do poznámky k platbě uveďte poradenství / přijímení klienta. Pokud se nelze přihlásit, prosím kontaktujte níže uvedeného pracovníka. který pro Vás ověří vytíženost vybrané poradny nebo doporučí jinou dostupnou poradnu. Prosíme Vás o vyplnění vstupního dotazníku, který je umístěn výše.