O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do zahájení povinné školní docházky, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

V poslední době se soustředíme na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení, poruchy autistického spektra). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.

Ke stažení

Soubor PDF: není dostupný


Strýčková Jana

Strýčková Jana

Po maturitě na Gymnáziu v Uh. Hradišti odjela do Anglie jako aupair. Tam získala FCE (First Certificate in English) v roce 1999. Po návratu dostudovala bakalářské studium v oboru zahraniční obchod a po vstupu ČR do Evropské Unie odjela do Irska, kde žila a pracovala 6 let. Mimo jiné přispívala do novin pro krajany, spolupracovala s Velvyslanectvím ČR v Dublinu, několik let dělala šéfredaktorku webu irsko-aktuálně. Na irské univerzitě NUI (National University of Ireland) získala certifikát za studium "Cummunity work in a changing Ireland" . 
Od roku 2011 žije v Uherském Hradišti. Je certifikovanou lektorkou programu Baby signs a Go kids! English program. Učila angličtinu děti i dospělé v jazykové škole Star. S partnerem vychovává 2 děti.

Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz