O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do 3 let, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

V poslední době se soustředíme na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení, poruchy autistického spektra). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.


Kerboriou Lise

Kerboriou Lise

 

"Hello, my name is Lise, I'm french and I'm 22. After 3 years of psychology study, I wanted to travel and discover others cultures. I'm so happy to be here in Czech Republic right now to discover your language and your culture, and I hope to share with you my knowledge of French ! "

"Bonjour, je m'appelle Lise, je suis française et j'ai 22 ans. Apres 3 ans d'études de psychologie, je voulais voyager et découvrir d'autres cultures. Je suis vraiment heureuse d'être en République tchèque pour découvrir votre langue et votre culture, et j'espère pouvoir vous transmettre mes connaissances en français !"


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis