O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

V Akropolis pomáháme rodinám zvládat nelehké životní situace.

Nabízíme bezplatné odborné poradenství - osobně i prostřednictvím telefonu, e-mailu, skype atd.

  •  psychologické
  •  pedagogické
  •  sociální
  •  mediace
  •  kariérní

a další

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již více než 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do zahájení povinné školní docházky, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

Soustředíme na také práci s rodinami a dětmi se specifickými potřebami (ADHD, PAS, poruchy učení, mentální a kombinovaná postižení). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.

Ke stažení


Štolfová Tereza

Štolfová Tereza

Jmenuji se Tereza Štolfová. Je mi 19 let. Jsem studentkou Stojanova gymnázia na Velehradě. Dále bych chtěla studovat Univerzitu Palackého v Olomouci. Jako malá jsem každé léto jezdila na skautské tábory, ze kterých jsem si odnesla spousty zkušeností a krásných vzpomínek, a to samé chci předávat i dalším generacím. Jsem tedy dlouholetou členkou a již čtvrtým rokem vedoucí Skautského oddílu Tupesy. Práce s dětmi mě velmi baví. Mezi mé záliby patří běh, brusle a ráda si i něco přečtu. Jsem přátelská, upovídaná a aktivní.


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz