Profily lektorů

Belant Michala

Belant Michala

Ahoj všichni,

už odjakživa jsem byla velice nevyhraněná a nerozhodná v tom, co jednou budu dělat. Bavilo mě spousta věcí, dokázala jsem si sebe představit na hodně pozicích. Měla jsem jednu dobu opravdu šílené nápady o mém budoucím povolání jako např.: patologie, modeling, práce u policie, popelařina apod. Postupem času se můj úhel pohledu zúžil a mířil k učitelství, lektorování, nebo k práci se zvířaty.

Nakonec jsem absolvovala maturitní obor „sociální péče- sociálně- správní činnost“ na Obchodní akademii v UB. Dále jsem pokračovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně,kde jsem vystudovala magisterské studium v oboru „ochrana zvířat a welfare“.

I přes toto všecko se dá říct, že jsou věci, ke kterým jsem tíhla od malička. A to k dětem a zvířátkům, což se mi splnilo. Mám doma dva nejlepší čtyřnohé kamarády Boníka a Flíčka a v práci stovky skvělých dětí všech věkových kategorií.

Jsem ráda, že většina mých oblíbených koníčků z dětských let (jako je např. sportovní gymnastika, zpěv a tanec) můžu využít ve své práci.

V Akropolis pracuji od roku 2017, začínala jsem jako lektorka street dance, sportíků, cheerleaders, dancehall apod. a později jsem vzala funkci vedoucí pohybových aktivit pro děti a mládež. V Akropolis aktuálně vedu kroužky a kurzy i s těma nejmenšíma „prďolkama“ od 1,5-2 let v kroužku „Veselé hraní“- což je cvičení pro maminky s dětmi, dále pro děti předškolního a školního věku -  jako je např. sportovní gymnastika a street dance.

V rámci Akropolis jsem absolvovala akreditovaný kurz "Instruktor fitness- osobní trenér", "Specializace bodystylingu" , vzdělávací program "Management dobrovolnictví", dále absolvování vzdělávacího programu "Metodika pohybových her s dětmi do 2 let, 2-3 let" a "Školení hygienického minima" aj.

Co si budeme povídat, prostě práci s dětma miluji! Když jsem s nimi, nepřipadám si jako v práci, ale někde na hřišti s kamarády.

Mezi mé největší záliby patří procházky, jízda na kole a běh, kde jinde, než v přírodě. Co může být krásnějšího, než si vylézt na kopec, horu, či rozhlednu a sledovat vše z výšky?

Ráda objevuji nová místa a nové věci. Kdybych měla zbytečné peníze a více času:D,tak procestuji všechna možná zákoutí světa.

 


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

Momentálně nejsou žádné dostupné aktivity s tímto lektorem.

/

Mediální partner: SMART EMAILING 


Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz