Profily lektorů

Běhůnek Lukáš

Běhůnek Lukáš

Jmenuji se Lukáš Běhůnek, jsem narozen v Kyjově v r. 1992. K financím jsem se dostal při studiu vysoké školy v Praze v roce 2015 (Česká zemědělská univerzita). Při ukončení inženýrského studia jsem měl možnost jít pracovat na úřady ochrany přírody, nebo pokračovat v praxi finančníka. Ochrana přírody zní záslužně, ale praxe je na kancelářské židli u hromady papírů. Vydal jsem se tedy cestou finančníka.

Od té doby se starám o klientelu od Karlových Varů až po Ostravu. Mám zkušenosti s procesem nákupu či prodeje nemovitostí a s tím spojené sjednání hypotečního úvěru. Řešení pojistných událostí od spadlé střešní tašky až po demolici celého domu vichřicí. Stejně tak se sjednáním životního (úrazového) pojištění. Zkušenosti mám i s dnešním aktuálním tématem a to jsou investice do zlata, akcií, podílových fondů, investičních bytů, dluhopisů, kryptoměn, nemovitostních fondů a další. 

Jelikož jsem začínal svou praxi v Praze, kde se nadále vzdělávám, pozoruji ohromné rozdíly finančních služeb, které jsou poskytovány koncovému zákazníkovi, ať komerční institucí (banky, pojišťovny), nebo externím zprostředkovatelem jako je finanční poradce. 

Do tohoto světa můžeme společně nahlédnout.


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis