O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do zahájení povinné školní docházky, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

V poslední době se soustředíme na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení, poruchy autistického spektra). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.

Ke stažení

Soubor PDF: není dostupný


Chudíková Veronika

Chudíková Veronika

 

Jmenuji se Veronika, jsem pohybovou terapeutkou, lektorkou zdravotního cvičení a maminkou dvou dětí.

Jako pohybový terapeut se zaměřuji na těhotné ženy, ženy po porodu, zdravotní cvičení, cvičení dětí, skupinové i individuální lekce zdravotní TV. Setkat se můžeme na kurzech, workshopech nebo individuálních či skupinových cvičení.

V rámci své praxe jsem absolvovala nejrůznější odborné, pohybové a fyzioterapeutické semináře a ve vzdělávání neustále pokračuji – není nad to, když je práce zároveň i koníčkem.

Mou srdcovou záležitostí jsou i lekce body and mind – tanečně založený koncept PortDeBras tm, což je spojení pilates a baletu.

Pohyb by měl být ladný, plynulý, vědomý, přesto funkční a především bez bolesti a omezení.

Pokud necvičím, tak volný čas nejraději trávím v kopcích, v horách. Pohyb a příroda – ideální spojení.


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz