O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do zahájení povinné školní docházky, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

V poslední době se soustředíme na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení, poruchy autistického spektra). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.

Ke stažení

Soubor PDF: není dostupný


Székely Elizabeth

Székely Elizabeth

Na mou první lekci jógy mě přivedla  máma. Bylo mi 12let. Od té doby je mě jóga provází celým mým životem.  Má své kouzlo, může ji cvičit opravdu kdokoliv, je vždy přínosem. Po čase jsem se stala  instruktorem jógy II.třídy.
Když jsem onkologicky onemocněla, objevila jsem  úžasné cvičení hormonální jógy Dinah Rodrigues. Velmi mi pomohlo, dnes se cítím skvěle a také proto jsem se stala certifikovanou lektorkou pod osobním vedením její zakladatelky Dinah Rodrigues. Mužů tak předávat své zkušenosti dál. Také jsem certifikovanou lektorkou diabetes jógy dle Dinah Rodrigues. Stále se vzdělávam, účastním se seminářů, worshopů.
Jógu vnímám jako poslání.
Ráda Vás uvítám na svých lekcích.


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz