Profily lektorů

Mega Dagmar

Mega Dagmar

Lektorka a koučka, zakladatelka centra Akropolis


Mojí misí je naučit rodiče i profesionály v pomáhajících profesích jak využívat smyslové vnímání pro zkvalitnění života – zmírnění stresové zátěže, rychlejší regeneraci, zlepšení paměti, pozornosti a celkově kognitivní rezervy.

Využívám k tomu postupy a pomůcky z multisenzorického prostředí snoezelen, které vás překvapí svou jednoduchostí a přitom rychlým efektem pro okamžitou úlevu.

Do českého prostředí přináším poznatky ze studia v zahraničí, z výzkumů špičkových odborníků.
Pravidelně organizuji online kongresy  k tématu Mozek a smysly - Snoezelen, které propojují desítky špičkových odborníků a sledují je tisíce diváků.

Proč vás mám vzdělávat právě já?

Mnoho let vedu akreditované kurzy s tématikou smyslového vnímání, tréninku mozku a  osobnostního rozvoje a nyní ráda předám maximum i vám.

Na odborných stážích v zahraničí jsem získala inspirace a praktické tipy o využívání multisenzorických místností. Své vzdělání jsem si rozšířila i ve Švýcarsku, složila mezinárodní zkoušku ISNA s mezinárodním certifikátem MSE snoezelen. Jsem certifikovanou NLP koučkou a koučovací přístup využívám i v poradenství.

Mám radost, že tyto své znalosti mohu sdílet i s vámi. Je to zábavná, dobrodružná cesta objevování vlastních schopností. 

kontakt: dagmar.mega@akropolis-uh.cz


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis