Podporujeme všestranný rozvoj dětí

před 8 roky, 7.9.2016 Rodiče si přejí aktivní a spokojené děti! Nahlédněte na souhrn aktivit pro nejmenší.

Žádný rodič nechce mít pohodlné dítě, protože dobře ví, že jenom pohodlí dětem neprospívá. Ba právě naopak. Proto najít ty správné aktivity, které děti baví může být jedna z velkých rodičovských výzev :)

Ještě než děti nastoupí do školy, můžeme vypozorovat, na co mají talent a co jim jde více a co je naopak baví méně. Pro všechny rodiče, kteří chtějí posílit  přirozený a všestranný rozvoj svých dětí a pomoci jim, aby si lépe ujasnily svoje zájmy nabízíme tyto kroužky:


RODIČE S DĚTMI

Začínáme u maličkých miminek

Hrou k rozvoji děťátka, je krurz pro rodiče, kteří chtějí citlivě podpořit přirozený vývoj svých novorozeňátek. Jeho lektorka Silvie Vávrová zaměřila kurz zejména na rozumový a pohybový vývoj.


Pro děti od půl roku do tří let pak pokračujeme Veselým hraním

Oblíbená aktivita s rodiči klade důraz hlavně na sociální dovednosti a začleňování dětí do kolektivu díky pestrým hrám, pohybovým i kreativním. Děti se naučí překonávat ostych, být ohleduplnější a přirozeně se zapojovat. Na kurzech se můžete těšit na naše lektorky Pavlínu Krátkou, Bohdanu Poláchovou a Martinu Novotnou.


Chcete tvořit společně se svými dětmi?

Pak navštivte výtvarný a kreativní kroužek Malý Picasso. V něm rozvíjíme zejména fantazii a zručnost.POHYB 3 - 6 let

Pro aktivní děti, které se rády hýbou a tančí jsme připravili Hudebně pohybovou aktivitu. Lektorka Martina Novotná je naučí krátká pohybová pásma, jednoduché choreografie a spoustu písniček.


Pro lepší vnímání svého těla tu máme Jógu pro děti.

Markéta Šebestová naučí děti rozvíjet představivost a relaxovat při cvičení.

LOGOPEDICKÁ PREVENCE

Hrajeme si se slovíčky.  Logopedická prevence zaměřená na správnou výslovnost jednotlivých hlásek. Kroužek vedou lektorky, které mají dlouhodobou zkušenost s péčí o děti předškolního věku Pavla Blažková a Leona Klementová.


ANGLIČTINA

Pro nejmenší děti od 4 do 6 let tu máme Anličtinu hrou. Děti slyší anglický jazyk a hravou formou si vštěpují slovíčka. Posilují při tom sociální dovednosti.


Pro všechny čerstvé školáky tu máme kroužek Angličtina hrou pro děti 1. a 2. třídy, který podporuje sebedůvěru při vyslovování slovíček v cizím jazyce. Hrát a učit vás bude Karolína Krystková.

Těšíme se na vás!

Akropolis