NEPOSEDA

Máte doma školáčka, co chvilku neposedí?


Máte doma školáčka, který chvilinku neposedí? Píšete domácí úkoly a on se nedokáže soustředit. Neustále poposedává, občas i spadne ze židle, odbíhá, vytahuje si hračky. Jakoby seděl na ježkovi. Začne dělat úkol, ale nedokáže ho dokončit. Prostě stále hledá "něco", co by jeho práci oddálilo. Zadáte mu instrukce a on dokáže splnit sotva jednu, a tu ještě poplete. (Běž si obout tenisky, dát si bundu a čepici. Odcházíme. On přijde v sandálkách ...). Má sklony přehnaně reagovat, být až agresivní. Na druhou stranu je přecitlivělé, nedůvěřuje si.

Možná už jste někdy slyšeli o diagnóze ADHD nebo ADD. Hyperaktivní, neklidné, nesoustředěné dítě. Diagnóza, která podává rodičům částečné vysvětlení, proč jejich dítě, i když je velmi chytré, ve školním prostředí často selhává. Možná nemá vaše dítě žádnou diagnózu, jen nedokáže být chvilku v klidu, nedokáže/nechce se soustředit.

Když víme, kde je problém můžeme hledat cesty k nápravě. V Akropolis vám nabízíme individuální a rodinné poradenství a nově i skupinku Neposeda. Je učena pro neklidné, nepozorné děti. Formou her, povídání si i relaxace budeme posilovat ty složky osobnosti, které jsou oslabené. Pravidelná setkávání dětem poskytnou návod, jak pracovat sám se sebou. Osvojí si techniky, jak mohou posilovat pozornost, paměť i myšlení. Jak krotit svoji výbušnost. Některé hry dostanete také písemně, abyste si je mohli společně vyzkoušet.  

Do skupinky se lze přihlásit kdykoli. Maximálně 8 dětí.


Téma: poradna, poradenství, rady

Zajímavé články od psycholožky na téma ADHD:

Přihláška na aktivitu NEPOSEDA I. pro děti první třídy
v termínu 01.11.2021 - 13.12.2021

NEPOSEDA I. pro děti první třídy
01.11.2021 - 13.12.2021
cena pro SČ: 400 Kč 1. pololetí
cena běžná: 600 Kč 1. pololetí
frekvence: 1 týdně v pondělí - lekce trvá od 15:30 -16:30
hlídání dětí: Bez hlídání

Přihlašovací formulář
Vyplňte prosím vaše nacionále.

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz