Poradna s Andreou Klofáčovou

Terapie zaměřená na řešení.Cílem poradny je terapie zaměřená na řešení. Zaměřuji se na zdroje a na jedinečnost člověka. Společně hledáme možnosti řešení životních situací, nikoliv problémy. Soustřeďuji se s klienty na „ vizi preferované budoucnosti“, jak by chtěl/a žít, zkvalitnit svůj život. Co už dokázal/a a kam se chce posunout. Nezabýváme se detailní analýzou příčin problémů, místo toho zkoumáme s klienty možnosti a zdroje pro pozitivní změny v jejich životě. Protože sebepřesnější analýza příčin problémů nám nepomáhá problém řešit a někdy nás tato analýza podporuje v myšlence bezvýchodnosti vlastní situace. Je pro mě zásadní respektující přístup, terapie je pro mě partnerskou spoluprací. Mým cílem v terapii je uvědomění si své vlastní jedinečnosti, posílení sebevědomí a zlepšení kvality života.

V současnosti jsem psychoterapeut ve výcviku SOLUTIONS FOCUS - KOMPLEXNÍ VÝCVIK V PSYCHOTERAPII ZAMĚŘENÉ NA ŘEŠENÍ (777h) – DALET institut s.r.o.


JAK MNE MŮŽETE KONTAKTOVAT?

Pouze vyplněním přihlášky níže - já se Vám ozvu nejpozději do dvou pracovních dnů.

Během první konzultace budete požádáni o vyplnění krátkého osobního dotazníku. Tímto nám pomůžete obhájit a získat prostředky na podporu cenově zvýhodněného poradenství pro Vás.

Dále Vám na první konzultaci vybraný odborník předá SMLOUVU O ZAPOJENÍ KLIENTA DO PROJEKTŮ. Zde jsou Vaše základní osobní údaje, obsah nabízených služeb, GDPR apod. 


Poradenství v Akropolis je podpořeno z níže uvedených zdrojů, je dotované a částnečně zpoplatněné (více ceník ZDE).

Podmínky využívání poradenských služeb - více informací ZDE.

Děkujeme za Vaši důvěru, tým Akropolis.


Aktivity projektu jsou podpořeny z dotačního programu Rodina.

Děkujeme za podporu městům Uherské Hradiště, Uherský Brod a Staré Město.

téma: poradenství, poradna, psycholog, psychoterapeut

Téma: poradna, poradenství, rozvoj, osobnostní, osobní,potenciál, kompetence, silné stránky, kariéra, ,work balanc

Tento termín je již obsazen a nelze se na něj přihlásit.