Cyklus finančních přednášek

Další cyklus přednášek o financích s Ing. Lukášem Běhůnkem


Přednáška - Péče a ochrana majetku

Naprostá většina z nás chodí do práce, aby vydělala peníze. V práci trávíme třetinu života a měsíčně nám to dělá minimálně 160 hodin. Věřím, že u mnohých je toto číslo i větší. Je to hodně času, který “vyměníme“ za peníze.

Čas už nám nikdo nevrátí, tuto výměnu to tak dělá velice drahou. Za měsíc je to hodně hodin, ale kolik z Vás si alespoň na 3 hodiny sedne v měsíci a studuje co s vydělanými penězi udělá a jak je případně ochrání? Tuto odpovědnost předáváme institucím a věřte, že v jejich zájmu není Vaše prosperita.

Je náročné se dostat k takovému studiu a vše si dohledat ve volném čase. Proto je tady tato přednáška od Ing. Lukáše Běhůnka, který se právě touto problematikou živí více než 7 let a otázkou: „Kam s penězi a jak chránit svůj majetek?“, se zabývá více než 160 hodin měsíčně.

Využijte příležitosti a přijďte zjistit Jak ochránit svůj majetek. Jak zhodnotit svůj majetek. Na co si dát pozor. Výhledy hypotečního a nemovitostního trhu a mnoho dalšího.

Pokud je pro Vás 150 Kč hodně, Pan Běhůnek může garantovat, že odejdete s informací, která vám tuto částku vydělá během 14 dní.


Přihláška na aktivitu Péče a ochrana majetku
v termínu 23.03.2023 - 23.03.2023

Péče a ochrana majetku
23.03.2023 - 23.03.2023
cena pro SČ: 100,-
cena běžná: 150,-
frekvence: Čtvrtek - 16:00 - 17:00
hlídání dětí: Bez hlídání
pro více informací pište na : vaclav.fuhrmann@akropolis-uh.cz

Přihlašovací formulář
Vyplňte prosím vaše nacionále.

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz