Zdravá záda pro seniory

Rekondičního cvičení pro seniory - ZDRAVÁ ZÁDA jsou lekce zaměřené na podporu zdravého životního stylu i u našich seniorů. Prevence i řešení pohybového omezení.


Kurzem ZDRAVÁ ZÁDA vás provede pohybová terapeutka Veronika Chudíková. Kurz bude probíhat od září 2021.

Cvičení je určené všem seniorům, kteří si chtějí udržet zdraví, vitalitu, zajímá je zdravý životní styl a chtějí cvičení jako prevenci nebo i řešení svých pohybových omezení. Odbouráme, vykompenzujeme negativní pohybové návyky,  zaměříme se na bolesti a ztuhlost zad, kloubů, ramen, oblast krku a šíje, otoky dolních končetin, zaměříme se i na karpální tunely a mnohé další, podle vašich potřeb. 

Přijďte svému tělu ulevit a pomoci. Budeme se společně věnovat i správnému držení těla, napřímení, dechu, ukáži vám práci s chodidly a vbočeným palcem. Budeme naše tělo protahovat, posilovat, kompenzovat a především motivovat k dalšímu vědomému pohybu vpřed. Aby byl každý den plný volného pohybu.

Cvičení je vhodné nejen jako kompenzace do běžného dne, ale i jako rekonvalescence po úrazech, operacích a při chronických bolestech pohybového aparátu. Nikdy není příliš pozdě začít naše tělo opět vnímat a vrátit mu vše, co si zaslouží.

Kurz je podpořen Zlínským krajem, proto platí zvýhodněná cena 50 Kč za lekci!


V současnosti můžeme kurz otevřít a Vy navštěvovat za těchto podmínek:

Ke Covid - 19 prosíme o doložení jedné z těchto variant potvrzení:

  1. PCR test starý max. 7 dní, nebo
  2. Potvrzení o prodělané nemoci, platí max. 180 dnů, nebo
  3. Antigenní test - Nově bude od 1. 9. 2021 platit pro účastníky pravidelných aktivit v neměnném kolektivu, že negativní výsledek antigenního testu pouze pro účely těchto aktivit má platnost 7 dní a splnění této podmínky je organizátorem takové pravidelné akce kontrolováno jedenkrát za 7 dní, nebo
  4. 14 dnů po druhé dávce očkování (certifikát stažený z portálu ocko.uzis.cz)


Přihláška na aktivitu Zdravá záda pro seniory
v termínu 06.09.2021 - 15.11.2021

Zdravá záda pro seniory
06.09.2021 - 15.11.2021
cena pro SČ: 500Kč za 10 lekcí
cena běžná: 600 Kč za 10 lekcí
frekvence: 1 týdně v pondělí - lekce trvá od 13:00 -13:45 hod.
hlídání dětí: Bez hlídání
6.9. je ukázková lekce zdarma. Prosíme do přihlášky v poznámce uvést "ukazáková lekce" Kurz je určen pro seniory od 58 let, zvýhodněné kurzovné je Kč 50 za lekci. V případě zájmu mimo věkovou skupinu je cena za lekci 140 Kč

Přihlašovací formulář
Vyplňte prosím vaše nacionále.

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz