Zdravá záda pro seniory

Rekondičního cvičení pro seniory - ZDRAVÁ ZÁDA jsou lekce zaměřené na podporu zdravého životního stylu i u našich seniorů. Prevence i řešení pohybového omezení.


Kurzem ZDRAVÁ ZÁDA vás provede pohybová terapeutka Veronika Chudíková.

Cvičení je určené všem seniorům, kteří si chtějí udržet zdraví, vitalitu, zajímá je zdravý životní styl a chtějí cvičení jako prevenci nebo i řešení svých pohybových omezení. Odbouráme, vykompenzujeme negativní pohybové návyky,  zaměříme se na bolesti a ztuhlost zad, kloubů, ramen, oblast krku a šíje, otoky dolních končetin, zaměříme se i na karpální tunely a mnohé další, podle vašich potřeb. 

Přijďte svému tělu ulevit a pomoci. Budeme se společně věnovat i správnému držení těla, napřímení, dechu, ukáži vám práci s chodidly a vbočeným palcem. Budeme naše tělo protahovat, posilovat, kompenzovat a především motivovat k dalšímu vědomému pohybu vpřed. Aby byl každý den plný volného pohybu.

Cvičení je vhodné nejen jako kompenzace do běžného dne, ale i jako rekonvalescence po úrazech, operacích a při chronických bolestech pohybového aparátu. Nikdy není příliš pozdě začít naše tělo opět vnímat a vrátit mu vše, co si zaslouží.

Kurz je podpořen Zlínským krajem, proto platí zvýhodněná cena 50 Kč za lekci!K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny