Zdravá záda pro seniory

Rekondičního cvičení pro seniory - ZDRAVÁ ZÁDA jsou lekce zaměřené na podporu zdravého životního stylu i u našich seniorů. Prevence i řešení pohybového omezení.

Tuto aktivitu již nenabízíme.

Kurzem ZDRAVÁ ZÁDA vás provede pohybová terapeutka Veronika Chudíková.

Cvičení je určené všem seniorům, kteří si chtějí udržet zdraví, vitalitu, zajímá je zdravý životní styl a chtějí cvičení jako prevenci nebo i řešení svých pohybových omezení. Odbouráme, vykompenzujeme negativní pohybové návyky,  zaměříme se na bolesti a ztuhlost zad, kloubů, ramen, oblast krku a šíje, otoky dolních končetin, zaměříme se i na karpální tunely a mnohé další, podle vašich potřeb. 

Přijďte svému tělu ulevit a pomoci. Budeme se společně věnovat i správnému držení těla, napřímení, dechu, ukáži vám práci s chodidly a vbočeným palcem. Budeme naše tělo protahovat, posilovat, kompenzovat a především motivovat k dalšímu vědomému pohybu vpřed. Aby byl každý den plný volného pohybu.

Cvičení je vhodné nejen jako kompenzace do běžného dne, ale i jako rekonvalescence po úrazech, operacích a při chronických bolestech pohybového aparátu. Nikdy není příliš pozdě začít naše tělo opět vnímat a vrátit mu vše, co si zaslouží.

Kurz je podpořen Zlínským krajem, proto platí zvýhodněná cena 50 Kč za lekci!K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny