Street dance "Malí rapeři"

Street dance pokročilí 6 - 10 let v Akropolis Uh.Hradiště

Pro děti, které si prošly přípravkou Street dance v Akropolis a chtějí se dál věnovat tomuto tanci a dál prohlubovat své taneční umění.

Ty nejšikovnější z nich se budou věnovat závodnímu tanci.

  •   I. trénink- pondělí od 15:30-16:30 hod. - bílá snoezelen
  • II. trénink - středa od 15:00-16:00 hod. - velký sál

Lektorka: Michala Breznická

- street dance je určen pro mladé lidi, kteří chtějí vyjadřovat své názory skrze tanec a hudbu                                                                                                                                            - prvky jsou zaměřené na koordinaci, na druhou stranu můžete začít i bez lepší kondice                                                                                                                                          - tyto tance mají i společný životní styl a oblékání                                                         -street dance patří mezi moderní formy pohybu, které jsou vynikajícím odreagováním                                                                                                                              - street dance není příliš náročný sport na vybavení, potřebuje víceméně jenom pohodlné oblečení a obuv       

 V době jarních, letních a zimní prázdnin a státních svátků se kurz nekoná, lekce v těchto termínech nejsou započítávány do kurzovného. V případě nemoci lektorky jsou hodiny nahrazeny. V době podzimních, pololetních a velikonočních prázdnin se kurzy konají!!!

Platbu za tuto aktivitu můžete uhradit na účet Akropolis č.ú.:  2501077152/2010 a do poznámky uveďte prosím za koho a za co platíte!

Do 19.10.2018 splatné I.pololetí!

Do 28.2.2019 splatné II.pololetí!


K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny