Street dance "Velcí rapeři"

Street dance pokročilí 11-15 let v Akropolis Uh.Hradiště

Pro děti, které si prošly přípravkou Street dance v Akropolis a chtějí se dál věnovat tomuto tanci a dál prohlubovat své taneční umění!

  •  I. trénink- úterý od 15:00-16:00 hod, velký sál
  • II. trénink - čtvrtek od 16:00-17:00 hod, bílá snoezelen

Lektorka: Michala Breznická

- street dance je určen pro mladé lidi, kteří chtějí vyjadřovat své názory skrze tanec a hudbu                                                                                                                                            - prvky jsou zaměřené na koordinaci, na druhou stranu můžete začít i bez lepší kondice                                                                                                                                          - tyto tance mají i společný životní styl a oblékání                                                         -street dance patří mezi moderní formy pohybu, které jsou vynikajícím odreagováním                                                                                                                              - street dance není příliš náročný sport na vybavení, potřebuje víceméně jenom pohodlné oblečení a obuv       

 V době jarních, letních a zimní prázdnin a státních svátků se kurz nekoná, lekce v těchto termínech nejsou započítávány do kurzovného. V případě nemoci lektorky jsou hodiny nahrazeny. V době podzimních, pololetních a velikonočních prázdnin se kurzy konají!!!

Platbu za tuto aktivitu můžete uhradit na účet Akropolis: Fio banka, a. s. Uherské Hradiště, č. ú.  2501077152/2010 a do poznámky uveďte prosím za koho a za co platíte!


K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny