Spolu na hraně

Setkání pro osoby s hraniční poruchou osobnosti


Připravili jsme si pro Vás setkávání pro jedince s hraniční poruchou osobnosti (HPO). Zuzka, která s touhle poruchou žije a bojuje za destigmatizaci, se s Vámi podělí o své osobní zkušenosti.

O hraniční poruše osobnosti se často mluví jako o „rakovině duše“. Projevuje se velkou nestabilitou emocí a nálad, vztahů a chování. Vlastní sebeobraz a cíle se můžou měnit z hodiny na hodinu, což přináší pocit ztracenosti v sobě samém.

Lidé s HPO trpí extrémní citlivostí vůči různým vjemům. I malé podměty můžou způsobit velkou emociální odezvu, která je pro okolí jen těžko pochopitelná.

Na těchto setkáních budeme mít jedinečnou příležitost sdílet své zkušenosti a popovídat si o životě s touto poruchou. Zuzana, naše lektorka poskytne informace a užitečné rady, jak se vyrovnávat s touto poruchou a jak se na ni dívá okolí.

Bude to otevřený a bezpečný prostor pro vzájemnou podporu a porozumění. Můžeme se navzájem inspirovat, vyměňovat si osvědčené strategie a získávat nové perspektivy na to, jak se vyrovnávat s výzvami, které hraniční porucha osobnosti přináší.

Přijďte, nejste v tom sami. Společně vytvoříme prostředí důvěry, respektu a vzájemné podpory.

TERMÍNY SETKÁNÍ 2024:

  • 14.5. - od 17:00
  • 28.5. - od 17:00
  • 11.6. - od 17:00


Po přihlášení zůstávají vaše data a informace o Vás v bezpečí a v souladu s GDPR. Přihlášení slouží pro přehled o počtu účastníků a pro přípravu prostorů v centru Akropolis, abychom vám zajistili co nejlepší komfort. Pokud se nechcete přihlásit, setkáme se spolu až na místě. 


K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny