Poradna s Jarmilou Krajčovou

Psychologická pomoc pro dospělé a teenagery, (nejen) při závislostech


V poradně nabízíme důvěrný a bezpečný prostor pro hovor o osobních a vztahových problémech, hledáme společně cestu k porozumění vlastnímu prožívání i možnosti a způsoby, jak lépe zvládat svůj život. Může se jednat o akutní a aktuální, náhle vzniklé události, ale i dlouhtrvající nepohodu, starší záležitosti, které se stále dožadují pozornosti.

Na prvním setkání si popíšeme témata, se kterými přicházíte a cíl, ke kterému směřujete, a pokud budete chtít pokračovat, domluvíme si četnost a délku spolupráce. 

Náplní konzultace je převážně rozhovor, doplněný může být o různé techniky (výtvarné, přehrání situace, externalizace pomocí kamínků či obrázků, apod.). Můžeme se věnovat i nácviku relaxace a dechovým cvičením.

Jedním z témat, na které se můžeme zaměřit, jsou i závislosti a jejich zvládání. Podle přání a potřeb klienta se můžeme věnovat buď hledání kořenů a vracení se do minulosti, nebo se orientovat na řešení současné situace, zvládání chutí a myšlenek a plánování dalšího směřování života. Věnujeme se jak lidem, kteří se právě rozhodli něco změnit, tak i těm, kteří již abstinují a chtějí si abstinenci dlouhodobě udržet.

Nedílnou součástí je i podpora pro osoby, jejichž blízcí se se závislostí potýkají, spolu pak hledáme cestu, jak se v situaci zorientovat a najít pro sebe řešení.

Nabízím individuální či párové sezení.

Na poradenství je zapotřebí objednat se dopředu. Jedna konzultace trvá 50 minut, párová 90 minut.


JAK MNE MŮŽETE KONTAKTOVAT?

Pouze vyplněním přihlášky níže - já se Vám ozvu nejpozději do dvou pracovních dnů.

Během první konzultace budete požádáni o vyplnění krátkého osobního dotazníku. Tímto nám pomůžete obhájit a získat prostředky na podporu cenově zvýhodněného poradenství pro Vás.

Dále Vám na první konzultaci vybraný odborník předá SMLOUVU O ZAPOJENÍ KLIENTA DO PROJEKTŮ. Zde jsou Vaše základní osobní údaje, obsah nabízených služeb, GDPR apod. 

Poradenství v Akropolis je podpořeno z níže uvedených zdrojů, je dotované a částnečně zpoplatněné (více ceník ZDE).

Podmínky využívání poradenských služeb - více informací ZDE.

Děkujeme za Vaši důvěru, tým Akropolis.


Aktivita je podpořena ze státního rozpočtu v oblasti podpory rodiny.

Děkujeme za podporu městům Uherské Hradiště a Uherský Brod.

téma: poradenství, poradna, psycholog, psychoterapeut

Téma: poradna, poradenství

Tento termín je již obsazen a nelze se na něj přihlásit.