Profily lektorů

Posoldová Kristýna

Posoldová Kristýna

Vystudovala jsem obor Zdravotně sociální pracovník UTB Zlín a následně magisterský studijní obor Sociální politika a sociální práce na Univerzitě Karlově v Praze. Absolvovala jsem výcvik Řešení konfliktu technikou mediace pod záštitou Asociace mediátorů ČR. Momentálně se účastním psychoterapeutického výcviku Life Dynamic společnosti Elio.

Ráda hledám možnosti, jak lidem ukázat cestu z jejich mnohdy tíživé situace. Baví mě práce s dětmi a rodinami, pomáhat lidem mi dává smysl a je to mým celoživotním posláním. Když jsem narazila na mediaci, došlo mi, že jsem našla další způsob, jak lidi sbližovat a pomoci jim, aby si pomohli sami. Když jsou v konfliktu rodiče dětí, vždy platí, že „Spálené mosty, bude třeba znovu společně postavit.“ A přesně to na mediaci děláme – hledáme cestu, jak krokem směrem k sobě najít společnou řeč a dohodnout se na všem dle představ obou zúčastněných. A to mě baví.

Dále se v Akropolisu věnuji svépomocné skupině "Mámy potřebují mámy" – zatím jen online na facebookové skupině, později budeme společně sdílet strasti a radosti mateřství v kouzelných prostorách snoezelenu.

Těším se na setkání s každým z Vás a věřím, že navzájem se můžeme obohatit.


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis