Psychologická poradna pro osoby se závislostí a jejich blízké

Psychologická poradna pro osoby se závislostí tu není jen pro ně, ale i pro jejich blízké osoby, které hledají pomoc, chtějí poradit, jak se závislou osobou komunikovat, jak jí pomoci nebo jak se s takovou situací mají sami vyrovnat. Podpora pro osoby, jejichž blízcí se se závislostí potýkají, je nedílnou součástí poradny. Spolu pak hledáme cestu, jak se v situaci zorientovat a najít pro sebe řešení.

Máte ve svém okolí takovou osobu? Pomoc a cesta je tu vždy. Mnohdy je právě prvním krokem k nalezení ,,světla na konci tunelu" přijmutí situace a snaha naučit se se závislou osobou vhodně jednat.

V poradně nabízíme důvěrný a bezpečný prostor pro hovor o závislostech a jejich zvládání. Podle přání a potřeb klienta se můžeme věnovat buď hledání kořenů a vracení se do minulosti, nebo se orientovat na řešení současné situace, zvládání chutí a myšlenek a plánování dalšího směřování života. Věnujeme se jak lidem, kteří se právě rozhodli něco změnit, tak i těm, kteří již abstinují a chtějí si abstinenci dlouhodobě udržet.

Věnujeme se jak závislostem na látkách – alkoholu, cigaretách, pervitinu, marihuaně, lécích atd., tak i nelátkovým – tj. hazardnímu hraní či sázení, digi závislostem aj.

Nabízíme individuální či párové sezení. 

Na poradenství je zapotřebí objednat se dopředu. Jedna konzultace trvá 50 minut, párová 90 minut. Prvních 5 konzultací je pro vás zcela ZDARMA.

Odkaz pro přihlášení do poradny ZDE .

V poradně se vám bude věnovat Jamila Krajčová .