O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do zahájení povinné školní docházky, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

V poslední době se soustředíme na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení, poruchy autistického spektra). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.

Ke stažení

Soubor PDF: není dostupný


Janíková Jitka

Janíková Jitka

Rok narození: 1974

Lektorka češtiny pro cizince, koordinátorka dobrovolníků.

Dříve statutární zástupkyně, vedoucí centra (od listopadu 2015 do srpna 2018), vedoucí projektů, manažerka aktivit pro dospělé, koordinátorka dobrovolníků, lektorka.

Absolvovala Pedagogickou fakultu UP, obor učitelství pro druhý stupeň ZŠ. Působila jako učitelka ZŠ a SŠ. Zakládala a vedla centrum pro rodiče s malými dětmi Sluníčko. Absolvovala kurzy Cesty k efektivnější výchově, Projektový manažer, Výchova k dobrovolnictví, Management dobrovolnictví, Lektor vzdělávacích aktivit, Trenér kognitivních funkcí, Mediační techniky pro lektory, Přípravný kurz pro mediátory, Pracovní stáže ve Velké Británii (Erasmus +), Týmový koučink a další.


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz