Trénink mozku s Happy neuron

Logickými hrami proti stáří - trénink kognitivních funkcí pro zájemce starší 50 let a seniory v Akropolis

Tuto aktivitu již nenabízíme.

Taky máte pocit, že čím dál více zapomínáte, hůře se učíte novým věcem a nejste tak pozorní jako dřív? Náš nový kurz vám nabízí přibrzdit tok času a užít si při tom i nějakou tu zábavu. Máte možnost si pomocí zábavných her a cvičení procvičit hlavu.

Stárnutí organismu způsobuje postupné oslabování kognitivních funkcí. Řada vědeckých prací ale potvrzuje, že kognitivní rehabilitacepozitivní dopad jak na zachování kvality kognitivních schopnosti, tak i na oddálení nástupu Alzheimerovy choroby.

Mezi kognitivní funkce a schopnosti patří paměť, pozornost, logické myšlení, zpracování informací, vizuálně-prostorová orientace apod.

Trénink s pomocí počítače obsahuje různé hry k procvičení kognitivních funkcí. Cílem je zlepšení kognitivního výkonu a tím i schopností pro zvládáni každodenních činností.

Základní sada obsahuje cvičení pro posílení všech kognitivních funkcí. Jedná se o cvičení na: paměť, koncentraci, řečové funkce, logické myšlení, prostorovou orientaci.

Po skončení lekce vám zůstane přístupná naše klubovna, kde si můžete uvařit kávu nebo čaj a strávit ještě chvíli s ostatními účastníky a členy Akropolis.

K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny
/

Mediální partner: SMART EMAILING 


Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz