Komunikace se školákem a dospívajícím v kontextu respektujícího přístupu

Série online seminářů na téma komunikace s poradenskou psycholožkou a rodinnou terapeutkou Mgr. Hanou Dvořáčkovou v Akropolis v Uh. Hradišti

Tuto aktivitu již nenabízíme.

Komunikace je téma, o kterém se v poslední době v souvislosti s výchovou dítěte hodně mluví. Proto pro Vás připravujeme sérii seminářů týkajících se jednotlivých témat, na která můžete při komunikaci se svým dítětem školního věku/dospívajícím narazit, a která jsou součásti respektujícího výchovného přístupu.

Semináře jsou určeny rodičům, které zajímá, jak bychom s dětmi/dospívajícími měli mluvit tak, aby nám naslouchali, a jak jim naslouchat, aby nám mohly důvěřovat. Zároveň je také pro všechny ty, kteří mají čas od času pocit, že jim to s jejich dětmi/dospívajícími při komunikaci nefunguje tak, jak by si přáli.

Tato témata se více zaměří na oblast učení, zvládání školních povinností, na budování a udržování respektujícího a partnerského vztahu s dospívajícím dítětem. 

Tuto sérii lze absolvovat vcelku nebo se můžete zaměřit jen na jednotlivá témata, která Vás zaujmou. Semináře na sebe budou volně navazovat, ale budou zároveň přizpůsobeny i těm, kteří se zúčastní jen některých setkání.

Témata seminářů:

  • Jak školáka/dospívajícího konstruktivně pochválit i vyjádřit kritiku (termín 31.3.2021)
  • Jak osvobodit dítě z jeho role (termín 14.4.2021)


Přednášky budou probíhat v prostředí MS Teams. 

V den konání přednášky přijde přihlášeným osobám odkaz na mail, přes který se na přednášku v danou hodinu prokliknete. Virtuální místnost bude otevřená cca 10 min před začátkem. 

Při připojení z počítače se připojíte buď přímo v prohlížeči přes zaslaný odkaz, nebo si stáhnete aplikaci. Při připojení z mobilu doporučuji stáhnout si aplikaci.

Přihláška nutná!


„Aktivity projektu Spolu a aktivně jsou podpořeny z dotačního programu Rodina."

Děkujeme za podporu.


K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny
/

Mediální partner: SMART EMAILING 


Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz