Jednodenní kurz paměti a pozornosti

aneb tréning mozku Šťastný Neuron


Trápí Vás, že se věci nedaří tak jak dříve? Máte pocit, že je Váš mozek v útlumu? Chcete jej aktivizovat? Procvičit paměť, pozornost, zrychlit Vaše rozhodování a reakce? Naučit se jak pravidelně trénovat s počítačovým programem pro zlepšení paměti, pozornosti a dalších kognitivních funkcí? Chcete se v jednom dni dozvědět maximum a pak si již tréning řídit sami?


Na intenzivním kurzu se dozvíte, jak funguje Váš mozek, když si chcete něco zapamatovat i když se potřebujete koncentrovat. Zjistíte, jak různé mozkové funkce spolu navzájem souvisí a jak Váš mozek aktivizovat, abyste byli v dobré kondici.


Procvičíte si intenzivně svoji paměť, schopnost koncentrace, zapojíte logické myšlení, zlepšíte si vyjadřovací schopnosti a mnohé další funkce, jež používáme a potřebujeme k práci i v osobním životě,

Vyzkoušíte si trénink mozku a odnesete si mnoho inspirací pro vlastní trénink – jak pomocí počítačových programů, tak i s využitím situací a věcí, které máte kolem sebe.


Odejdete s pocitem, že se vyplatí na sobě pracovat, jelikož zdraví mozku ovlivňuje celý náš život.


Kurz je vhodný pro každého, kdo chce pracovat na své mentální výkonnosti. Trénovat mozek potřebuje úplně každý z nás, bez rozdílu věku, pohlaví nebo vzdělání. Nikdy není pozdě začít!


Kurz trvá 8 hodin (9.00 – 17.00)

jsou zařazeny krátké přestávky, abychom se protáhli, a jedna obědová.  Kurz je veden interaktivně ve skupině max 10 osob, pro každého máme připraven notebook s tréningovým programem. Budeme střídat teorii, videoukázky, cvičení na pracovních listech i na počítači. Zapojí se mladí lidé i senioři. Potřebujete pohodlné oblečení, dobrou náladu a motivaci 


Další informace o obsahu u lektorky – Dagmar Mega

 Program si můžete zdarma vyzkoušet zde: http://www.brainjogging.cz/index.php/vyzkousejte 

Některé hry z Happy Neuronu najdete také na stránkách Senzačních Seniorů!

Těším se na Vás!

Můžete využít i možnost koupit svým blízkým kurz jako dárek - vystavíme Vám dárkový poukaz.

K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny