Hrozby a ochrana dětí na internetu

S vánočními dárky bezpečně - Seminář pro rodiče, kde si představíme hrozby při používání internetu i kroky k zabezpečení mobilů, tabletů a notebooků

Tuto aktivitu již nenabízíme.

Děti jsou již od útlého věku schopny se plně orientovat v moderních technologiích, někdy dokonce lépe než jejich rodiče. Přístup na internet mají většinou z více zařízení, a to jak doma, tak i ve škole.

Co však děti účinně nedovedou, je vyhýbat a bránit se nebezpečí, které na ně na internetu číhá. A o to se musíte postarat právě vy rodiče. Poradíme vám jak na to.

Proškolení dítěte a zabezpečení zařízení je nejlepší hned při jeho prvním spuštění či registrování nového uživatele. Což přijde vhod teď v období nových vánočních dárků.

Seminář se od ostatních liší v tom, že si ukážeme i příklady technické prevence hrozeb – rodičovské zámky, filtry závadných stránek, kontrola doby strávené u zařízení apod.

Ukážeme si několik reálných hrozeb rozdělených podle závažnosti a míry zapojení dítěte. Ke každé představíme preventivní řešení ve formě správného chování, a i již zmíněné technické řešení.

Účastníkům semináře bude po jeho absolvování zaslán na email informační souhrn a další materiály.


Přihláška nutná z důvodu omezené kapacity.

K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny
/

Mediální partner: SMART EMAILING 


Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz