Fitbox

Fitbox v Akropolis v Uherském Hradišti


Fitbox je jednou z nejmodernějších novinek v oblasti fitness. Jedná se o aerobní pohybovou aktivitu vhodnou pro ženy i muže každého věku, která se provádí za pomoci speciálních boxovacích totemů.

Pondělí  19:30-20:30 hodin zrcadlový sál centra Akropolis

Lektorka: Kateřina Jarošová

Fitbox probíhá formou kruhového tréninku, kdy jsou cviky fitboxu prokládány posilovacím a strečinkovým cvičením, aby zatížení bylo rovnoměrné pro všechny svalové partie.
  • je ideální aerobní cvičení pro redukci nadváhy
  • pravidelný trénink pomáhá účinně tvarovat a zpevňovat postavu a navíc Vás dostane do fyzické kondice a psychické pohody
  • obsahuje několik základních úderů, které se kombinují s nevyčerpatelným množstvím cviků

Doporučujeme si pořídit na cvičení bandáže na ruce, které nakoupíte ve sportovních potřebách. Max. délka 2,5 m, materiál 100% bavlna, cena cca 100-200 Kč. Noví zájemci si mohou bandáž u nás za drobný poplatek zapůjčit.


Fit box obsahuje několik základních úderů v kombinací s nevyčerpatelným množstvím cviků, takže se na lekci rozhodně nebudete nudit. Při samotném cvičení je dáván důraz na techniku cvičení z důvodu procvičení veškerých svalů a také pro možné praktické využití zde naučených technik při sebeobraně.
Součástí lekce je i silové cvičení zaměřené na břicho a na formování postavy a efektivní spalování tuků.

V době prázdnin se necvičí!  

Každý návštěvník centra je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Doporučujeme před návštěvou sportovní aktivity nechat se vyšetřit ošetřujícím lékařem (celkové vyšetření, činnost srdce atd.). Za zdravotní stav cvičenců nenese centrum Akropolis žádnou odpovědnost.
K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz