Angličtina s Pavlou

Kurz je zaměřen dvěma směry. Máte na výběr se zaměřit na Angličtinu do práce nebo Angličtinu pro věčné začátečníky.

Angličtina do práce

Vracíte se po mateřské dovolené do zaměstnání? Nebo přemýšlíte o změně práce?  Potřebujete angličtinu  v běžné komunikaci se zákazníky či dodavateli? Používáte angličtinu na služebních cestách v zahraničí?

V tomto kurzu se zaměříme na pojmy spojené s každodenní obchodní komunikací jako je představování, přivítání, tzv. small talk, telefonování, domlouvání pracovních schůzek, vyřizování objednávek a reklamací. V případě zájmu se budeme zabývat také sestavením životopisu a přípravě na pracovní pohovor v angličtině.

Cílem našeho snažení bude, abyste získali větší jistotu ve svém mluveném projevu a mohli získané vědomosti co nejvíce uplatnit v reálných situacích. Vše bude probíhat zábavnou formou rozhovorů, her, práce ve skupině i ve dvojicích. Materiály sestavuji z mnoha různých zdrojů, které Vám pak dodám v hodinách formou kopií. Výuku také zpestříme občasnými poslechy, které Vám pomohou k lepšímu porozumění různých dialektů.

Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří již zvládají alespoň základní komunikaci v angličtině.

Jako lektorka angličtiny Vám nabízím 10 let zkušeností z pobytu ve Velké Británii, 10 let praxe s výukou běžné i obchodní angličtiny a individuální přístup ke svým klientům.

Angličtina pro věčné začátečníky

Máte za sebou již několik kurzů angličtiny a cítíte, že byste se rádi posunuli dál?

V tomto kurzu ´oprášíme´ základní gramatiku přítomného a minulého času. Zaměříme se především na mluvený projev, který využijeme při povídání o sobě, svých zájmech a koníčcích, rodině, trávení volného času, zaměstnání atd. Osvojíme si také fráze spojené s cestováním, ubytováním, vařením, objednáváním v restauracích aj.

Cílem našeho snažení bude, abyste získali větší jistotu ve svém mluveném projevu a mohli získané vědomosti co nejvíce uplatnit v reálných situacích. Výuka bude probíhat zábavnou formou rozhovorů, her, práce ve skupině i ve dvojicích. Materiály sestavuji z mnoha různých zdrojů, které Vám pak dodám v hodinách formou kopií. Výuku také zpestříme občasnými poslechy, které Vám pomohou k lepšímu porozumění různých dialektů.K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny