Angličtina s Adrianou

Kurzy jak pro úplné začátečníky tak i pro smíšené skupiny.

Tuto aktivitu již nenabízíme.

Angličtina pro začátečníky

Byli jste toto léto na dovolené v zahraničí a říkáte si, že už konečně s tou angličtinou musíte začít? Nabízíme kurz pro úplné začátečníky. Cílem bude domluvit se příští rok v létě v běžných situacích - v obchodě, v restauraci, ve městě a umět povyprávět trochu o sobě a své práci a rodině.

Angličtina pro věčné začátečníky

Máte za sebou již několik kurzů angličtiny a cítíte, že byste se rádi posunuli dál?

V tomto kurzu "oprášíme" základní gramatiku přítomného a minulého času. Zaměříme se především na mluvený projev, který využijeme při povídání o sobě, svých zájmech a koníčcích, rodině, trávení volného času, zaměstnání atd. Osvojíme si také fráze spojené s cestováním, ubytováním, vařením, objednáváním v restauracích aj.

Cílem našeho snažení bude, abyste získali větší jistotu ve svém mluveném projevu a mohli získané vědomosti co nejvíce uplatnit v reálných situacích. Výuka bude probíhat zábavnou formou rozhovorů, her, práce ve skupině i ve dvojicích. Materiály sestavuji z mnoha různých zdrojů, které Vám pak dodám v hodinách formou kopií. Budeme se také věnovat různým poslechům, které Vám pomohou k lepšímu porozumění různých dialektů.K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz