Akropolis Cup Uherské Hradiště 2016

Soutěž v aerobiku skupinových choreografií

Tuto aktivitu již nenabízíme.

Centrum Akropolis, z.s. Vás zve na  4. základní kolo soutěže aerobiku skupin v rámci soutěže Aerobic Tour.

II.ročník  "AKROPOLIS CUP UHERSKÉ HRADIŠTĚ 2016"

Kde: tělocvična na Gymnázia v Uherském Hradišti
Kdy:  23.4. 2016
Zahájení soutěže: v 10.30 hodin
Prezentace skupin: od 8.00 hodin
Předběžné ukončení: v 17.00 hodin

Estetické a technické týmy rozdělené do 4 kategorií:
         1.kategorie BABY 5-7 let                                   do 7,49 let 
         2.kategorie KIDS 8-10 let                               7,50 – 10,49 let
         3.kategorie Children 11-13 let                     10,50 – 13,49 let
         4.kategorie Teeneger 14 a více le                   13,50 a více

Přihláška!

  • Estetické nebo technické zaměření – viz rozdělení na www.aerobictour.cz - Do kategorie se zařazuje podle věkového průměru skupiny  - Rozhodující je věk dítěte v roce konání soutěže.
  • Za správnost o zařazení do kategorií odpovídá trenér.
  • Nutná kartička pojištěnce, případně kopie, může sloužit i k prokázání věku závodníka, předkládá se při registraci týmů na vyžádání. 
  • Za dobrý zdravotní stav závodníků zodpovídá přihlašovatel a trenér.     
  • Doprovod je odpovědný za chování členů družstev, doprovází družstvo po celou dobu soutěže, odpovídá za včasné nástupy podle časového harmonogramu a pokynů pořadatele a také za to, že se členové družstev budou zdržovat v určených prostorách. V šatnách budou dodržovat pořádek a za poškození majetku ponesou zodpovědnost. 

Počet cvičenců: minimálně 5, maximální počet 30

Délka skladby: estetické týmy 2 – 3 min, technické týmy 1,5 – 3 min

Hudební doprovod: Možnost zaslání MP3 týden dopředu na adresu bohdana.polachova@akropolis-uh.cz Pokud bude k dispozici CD – upozorňuji, že musíte mít s sebou jen kvalitní nahrávky. CD bude označené s názvem týmu a skladby a předané zvukaři při zkoušce. Pokud nebudete chtít zkoušet v prostoru, prosím všechny trenéry/rky, aby si hudbu na místě zkontrolovali.

Ceny:  V každé kategorii budou vyhlášena první tři místa, která budou odměněna poháry, medailemi a dárky, které do soutěže věnují sponzoři akce. V každé kategorii se budou vyhlašovat zvláštní ceny poroty a diváků! Proto neodcházejte z plochy a vyčkejte do konce vyhlašování výsledků. Všichni soutěžící, kteří se neumístí na medailových pozicích, obdrží drobné dárky od sponzorů akce. Všichni trenéři obdrží cenu TOP trenér/trenérka.

Všechny zaregistrované děti dostanou pitný režim a přesnídávku.                       Dále také svítící náramky!

Bodování:  minimálně 5 ti členná porota + hlavní rozhodčí

Hodnocení porotců není veřejné, je provedeno bezprostředně po dokončení soutěžní skladby. Při rovnosti bodů dvou a více týmů o konečném pořadí rozhoduje hlavní porotce, který hodnotí všechny kritéria - choreografii - techniku - originalitu      - náročnost - synchronizaci

VIP rozhodčí Marek Zelinka krátké slovní hodnocení pro estetické týmytanečník, mim a choreograf, v roce 2015 vyhrál s herečkou Marií Doležalovou taneční soutěž Star Dance - hodnotí originalitu

VIP rozhodčí  Mgr. Tamara Jiříková – krátké slovní hodnocení pro technické týmy - advokádka, trenérka a lektorka fitness, mistryně Evropy 2014 v kategorii ženy senior ve sportovním aerobiku, 3. místo z MČR 2014 a stříbrná medaile z MS v Praze 2014 - hodnotí náročnost

Hlavní rozhodčí: Pavlína Radičová - aerobiku se věnovala od 1996, v r.2002 si založila svůj vlastní klub ve kterém připravuje děti od 4 let na soutěže sportovního aerobiku a dance týmů a soutěže jednotlivců typu Master class. Dvojnásobná academická mistryně ČR a 4. místo z MS 2009.

Další rozhodčí –

PaedDr. Hana Toufarová – trenérka ve sportovním klubu Aerobik Centrum Brno, vychovala dvojnásobné mistry světa ve sportovním aerobiku a fitness týmech, majitelka fitcentra AC Fitness, lektorka a metodik školicí akademie AC Fitness Academy - hodnotí choreografii

Eva Kubalová - studentka Pedagogické fakulty Univerzity Palackého, lektorka skupinových lekcí, osobní trenérka, pořadatelka společenských/sportovních akcí a příměstských táborů pro děti, Česka Tipsport Miss Aerobik 2015 a II. vicemiss Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobik 2015– hodnotí synchronizaci

Charlota Hodová – lektorka a trenérka ve sportovním klubu Aerobik Centrum Brno, bývalá závodnice, mistryně světa v kategorii fitness step junior -hodnotí techniku

!!! Vzhledem k tomu, že proběhne i slovní hodnocení po skončení dané sestavy, upozorněte děti, ať neodbíhají, ale nastoupí před porotu, která je bude hodnotit.!!!


V programu soutěže vystoupí:  Marek Zelinka s úvodní choreografií, proto prosíme všechny děti, aby se jí zúčastnily. Tamara Jiříková se svou exhibicí a soutěž zpestří svým pěveckým vystoupením Aneta Poláchová s Davidem Rockery. Klára Nováková se představí se skladbou singl mažoretka a Renata Vaněčková (klientka sociálních služeb) si zazpívá s Anetou. Pozvánku přijali i naši hosté z chráněného bydlení v Uherském Hradišti, kteří nám pomáhali s organizací.

Moderátorka akce: Barbora Dojčár Májíčková – moderátorka TV Slovácko

Šatny: budou k dispozici v tělocvičně, ale také v budově školy. Budou řádně označeny názvem týmu. Udržujte prosím tyto prostory v čistotě. 

Občerstvení: zajištěno po celou dobu soutěže ve školní jídelně a různě v prostorách budovy Gymnázia.

Zhodnocení akce!

Děkujeme všem zúčastněným týmům ze zlínského, jihomoravského a moravskoslezského kraje! Jejich trenérům a vedoucím, kteří se k nám do Uh.Hradiště vypravili a přijeli bojovat o medaile!

840 zúčastněných dětí, které po registraci obdržely pitný režim, přesnídávku a svítící náramky. Vítězové odbrželi medaile, pohár, diplom a věcné dárky. 4. místo bylo oceněno velkým koláčem z dílny Pekárny u Jahodů. Zvláštní ocenění a cenu poroty a diváků, obdržely děti z každé kategorie. Byly odměněni pohárem a mufinami! Sympatická dívka z každé soutěžní kategorie byla odměněna kytičkou a dárkovým poukazem od firmy Minox Czech! Trenéři jednotlivých organizací si odvezli poděkování za jejich práci s dětma a dostali od nás kytičku, víno a medaili za TOP trenéra/trenérku!

Děkujeme porotě, která neměla lehký úkol ohodnotit ty nejlepší skupiny v tak velké konkurenci!

Děkujeme moderátorce Báře, která skvěle odvedla svoji práci a přejeme jí hodně štěstí a sil s narozením a příchodem na svět jejího potomka!

Děkujeme Gymnáziu v UH za poskytnutí prostor a zázemí, pro všechny soutěžící děti a širokou veřejnost, která se na Akropolis CUP do UH vypravila!

Děkujeme Klubu Kultury UH za pronájem tribuny pro diváky!

Děkujeme všem, kteří se postarali o zábavu a odlehčení nabité sportovní soutěže! Jejich vystoupení bylo zpříjemnění chvil očekávání!

Velké poděkování patří všem sponzorům, kteří se na akci podíleli!

Patronem akce se stal senátor Ivo Valenta, generálním partnerem Nadace SYNOT, záštitu nad soutěží převzal starosta města Uh.Hradiště Stanislav Blaha a radní ze Zínského kraje PaedrDr. Petr Navrátil.

Hlavní partneři akce: firma Alucast, s.r.o., Tradix UH, s.r.o. a B&B commercial activity s.r.o.

Patrneři akce: firma Izolmont s.r.o Bzenec, Kovovýroba Hoffmann, s.r.o., TVT EURO-okna s.r.o., ARAVER CZ, s.r.o., ELFETEX, spol.s.r.o., Sběrné suroviny UH, s.r.o., Ondřej Kolaja - Eurovia CS, a.s., Petr Lapčík.

Mediální partneři akce: Dobrý den s Kurýrem a.s., regionální televize TVS, Slovácký Deník.cz

MEGASTRO CZ s.r.o, TRESTON spol.s.r.o., Algeco, s.r.o., Minox Czech, s.r.o., REMA UH, s.r.o., RE/MAX PLUS UH, La Botella, VZP UH, ČEROZ UH, Aquapark UH, Linea Nivnice, a.s., Kamex s.r.o., ADOTT s.r.o., Shiftt s.r.o., Růžový žampion, Archeoskanzen Modrá, Pekárna u Jahodů-Fraňkovi, Restaurace U Racka-Háblovi, Lukašíkovi.

Velké poděkování patří rodičům všech dětí z centra Akropolis, kteří se podílejí na přípravách této velké soutěže!

Bez vás všech bychom to nezvládli!

Děkujeme!!

Fotogalerie z Akropolis Cup UH 2016 I.

Fotogalerie z Akropolis Cup UH 2016 II.

Video pro sponzory

Video pro prezentaci soutěžeK této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny
/

Mediální partner: SMART EMAILING 


Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz