PORADNY PRO OSOBY SE ZÁVISLOSTÍ (práce, alkohol a další návykové látky...) A JEJICH BLÍZKÉ

V poradně nabízíme důvěrný a bezpečný prostor pro hovor o závislostech a jejich zvládání. Podle přání a potřeb klienta se můžeme věnovat buď hledání kořenů a vracení se do minulosti, nebo se orientovat na řešení současné situace, zvládání chutí a myšlenek a plánování dalšího směřování života. Věnujeme se jak lidem, kteří se právě rozhodli něco změnit, tak i těm, kteří již abstinují a chtějí si abstinenci dlouhodobě udržet.

Čím dál častěji se setkáváme i se závislostmi tzv. NELÁTKOVÝMI - jako je třeba závislost na práci. Velmi zajímavou zpověď Michelle Losekoote na toto téma zveřejnil i časopis HERIONE. (přečtěte si ZDE).

V centru Akropolis nabízíme odbornou pomoc psycholožky Mgr. Jarky Krejčové, která se problematice se závislostmi věnuje dlouhodobě. Věnuje se poradenství jak pro jedince se závislostí, lidi v abstinenci, párovému poradenství i pro jejich blízké okolí. 

Na žádný problém nemusíte být sami, stačí udělat první krok.

Více o poradně pro závislosti a možnost domluvení si termínu k této problematice ZDE.


PORADENSTVÍ V CENTRU AKROPOLIS

V rámci poradenství v centru Akropolis můžete využít bezplatných nebo částečně zpoplatněných poraden. V poradnách spolupracujeme s odborníky z řad psychologů, terapeutů, speciálních pedagogů, právníků a sociálních pracovníků. Lze využít prezenční formu konzultací, tak i online prostředí.

Více o PORADENSTVÍ V AKROPOLIS ZDE.