HLEDÁME EMPATICKÉHO TERÉNNÍHO PRACOVNÍKA S VELKÝM SRDCEM

PRO PÉČI O DĚTI A MLÁDEŽ DO 26 LET SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ NA UHERSKOHRADIŠŤSKU

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • Zkušenosti v oblasti zdravotně-sociální péče.
  • Aktivní řidičský průkaz skupiny B.
  • Středoškolské vzdělání.
  • Praktické dovednosti v práci s mladými lidmi se zdravotním postižením do 26 let.
  • Vítány jsou odborné a kvalifikační kurzy, například v oblasti polohování, první pomoci, bazální stimulace a další.

CO VÁM NABÍZÍME:

  • 4 hodinový pracovní úvazek v odpoledních hodinách. / 0,5 úvazku.
  • Měsíční plat ve výši 15 000 Kč.
  • Služební automobil pro pracovní účely.
  • Možností spolupráce min. do 30. 9. 2026
  • Vstupní zaškolení a průběžné vzdělávání.
  • Práci v týmu odborníků, včetně psychologa, speciálního pedagoga a sociálního pracovníka.
  • Významnou a smysluplnou práci v přátelském kolektivu.

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE BUDE ZAHRNOVAT:

  • Návštěvy v domácím prostředí.
  • Poskytování odborné péče a podpory.
  • Pomoc s osobní hygienou, stravováním a nácvikem sebeobsluhy.
  • Podpora rozvoje komunikačních a sociálních dovedností.
  • Pomoc při vzdělávání a pracovním začlenění.

Pokud máte k dětem a mládeži se zdravotním postižením do 26 let vřelé srdce a splňujete naše požadavky, rádi bychom vás přivítali do našeho týmu.

Nástup možný IHNED.

TATO PRÁCE JE PŘÍLEŽITOSTÍ ZMĚNIT ŽIVOTY A TVOŘIT POZITIVNÍ ROZDÍL VE SPOLEČNOSTI.

Těšíme se na setkání s vámi. Své životopisy zasílejte prosím na: veronika.kubikova@akropolis-uh.cz

Kdo jsme a co děláme najdete v záložce O NÁS.