O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

V Akropolis pomáháme rodinám zvládat nelehké životní situace. Nabízíme bezplatné odborné poradenství - osobně i prostřednictvím telefonu, e-mailu, skype atd.

- psychologické

- pedagogické

- sociální

- dluhové

- kariérní

a další

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již více než 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do zahájení povinné školní docházky, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

Soustředíme na také práci s rodinami a dětmi se specifickými potřebami (ADHD, PAS, poruchy učení, mentální a kombinovaná postižení). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.

Ke stažení

Soubor PDF: není dostupný


Marková Ilona

Marková Ilona

Říká se, že něco zlé, je k něčemu dobré a opravdu s tím musím souhlasit. Do Akropolis mě přivedla náhoda jménem covid. Do centra jsem byla přijata v lednu roku 2021 na pozici pomocné administrativní práce. Jsem moc ráda za tuto pracovní příležitost. Dostala jsem se opět do prostředí, kde se pohybují děti, ke kterým mám vřelý vztah. Uplatním zde svou dlouholetou praxi s příměstskými tábory. Mám možnost vidět práci s dětmi zase z jiného úhlu pohledu.

Po odchodu z předešlého zaměstnání jsem skončila na Úřadě práce. Zde jsem absolvovala rekvalifikační kurz „obsluha počítače“, poté jsem se dostala do programu „Bez překážek“. A to odstartovalo mou novou pracovní příležitost v Akropolis.

K mým zálibám patří například četba knih, poslouchání muziky, ráda se setkávám s přáteli a poznávám nová místa hlavně v České republice, tak i v zahraničí. Tíhnu k přírodě, kterou mám spojenou s procházkami se svým čtyřnohým kamarádem, jízdou na kole a výšlapy do hor.


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

Momentálně nejsou žádné dostupné aktivity s tímto lektorem.

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz