O nás

Centrum Akropolis Uherské Hradiště

Smysluplná náplň vašeho času vás posunuje blíž ke spokojenosti. Centrum Akropolis nabízí vzdělávací, volnočasové a dobrovolnické aktivity. Propojuje generace a podporuje setkávání.

Našim cílem je již 10 let podpora fungující rodiny na Uherskohradišťsku v duchu našeho hesla

VZDĚLÁVÁME - SPORTUJEME - BAVÍME

Soustředíme se na posilování rodiny a rozvoj rodičovských kompetencí. Začínáme u nejmenších dětí, kde díky službám miniškolky Rolnička, určené dětem od 1,5 roku do zahájení povinné školní docházky, podporujeme snazší slaďování pracovního a rodinného života rodičů. Dále nabízíme pestré volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti, mládež, dospělé a seniory. 

Jsme také dobrovolnickým centrem a každý rok k nám přijíždějí nezištně pracovat mladí z celé Evropské Unie.

V poslední době se soustředíme na práci s dětmi se specifickými potřebami (ADHD, poruchy učení, poruchy autistického spektra). Rozvíjíme smyslové vnímání a usnadňujeme začlenění dětí do kolektivu díky multisenzorickým místnostem Snoezelen.

Ke stažení

Soubor PDF: není dostupný


Kubíková Veronika

Kubíková Veronika

Rok narození: 1981 v Uherském Hradišti

Vedoucí miniškolky Rolnička Staré Město

V roce 2007 jsem ukončila státní zkouškou studium na Trenčianské univerzitě Alexandra Dubčeka, obor lidské zdroje a personální management. Mým přáním vždycky bylo pracovat s lidmi a podle toho se odvíjela i má pracovní kariéra. Po absolvování jsem pracovala na různých pozicích na Hospodářské komoře ČR, později jsem se přesunula blíže k domovu a lidem. V roce 2018 jsem se stala součástí týmu centra Akropolis.

Po absolvování několika kurzů a získání profesní kvalifikace jsem se stala vedoucí nově vybudované pobočky miniškolky Rolnička ve Starém Městě. Zde se starám o celkový provoz, mám na starosti organizační záležitosti a především pracuji s dětmi, což mě velmi naplňuje. V centru Akropolis se také podílím na pořádání akcí pro děti.
A právě rozmanitost, kreativita a možnost být součástí tohoto „živého organismu“ je to, co mě na této práci nejvíc baví.

Jsem vdaná maminka dvou skvělých synů.


Aktivity lektora v rámci centra Akropolis

Momentálně nejsou žádné dostupné aktivity s tímto lektorem.

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz