Hurá na prázdniny

před 4 roky, 25.6.2018 Akce u kina Hvězda prověřila flexibilitu organizátorů i účatníků

V neděli 24.června proběhla ve spolupráci Městských kin a centra Akropolis společenská akce s názvem Hurá na prázdniny.

Cílem bylo užít si volné odpoledne s dětmi v přítomnosti rodiny, blízkých a přátel. Potkat se, vychutnat piknik a poslouchat živou hudbu v podání sympatické skupiny AkuStyk, která umí s energií zahrát široký repertoár populárních skladeb.

O zpestření akce se tentokrát postaralo počasí, které původnímu piknikovému záměru a posezení v trávě udělalo čáru přes rozpočet. Byla to ale zároveň příležitost prověřit rozhodovací schopnosti vedoucích pracovníků organizací a také vyzkoušet flexibilitu účastníků, zejména skupiny AkuStyk, která se v průběhu odpoledne, přesně uprostřed vystoupení, přestěhovala z foyer kina na jeho terasu. Tam ale měla možnost dát vyniknout svým skladbám a umocnit nedělní, pohodovou atmosféru.

I přes různé peripetie, přišlo více jak sto návštěvníků, kteří se s chutí bavili, zkoušeli se svými dětmi zábavné disciplíny, jízdu na ponících nebo skákací hrad.

Třešničkou na dortu bylo krátké vystoupení nejmenších dětí z miniškolky Rolnička a z Hudebně pohybového kroužku.

Moc děkujeme všem přítomným rodičům a dětem za účast a hlavně za dobrou náladu. Našim kolegům z Městských kin, zejména Lence Slívové zase za skvělou spolupráci a flexibilitu, kterou nám v krásnému zázemí kina Hvězda poskytli.

Na fotky z odpoledne se můžete podívat ve fotogalerii.


ZVandame/

Mediální partner: SMART EMAILING 


Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz