Dětská bezprostřednost a radost

před 7 roky, 14.12.2017 To bylo vánoční vystoupení centra Akropolis

Barvy, nápadité kostýmy, chytlavá hudba a hlavně, dětské nadšení, potěšilo téměř 300 rodičů, kteří dorazili do Sokolovny ve Starém Městě. Proběhlo tam totiž vánoční vystoupení dětí z centra Akropolis. A ty svoje publikum rozhodně nezklamaly.

Našim cílem bylo podpořit vánoční atmosféru a  motivovat děti v jejich volnočasové zálibě. Vystoupení na veřejnosti, navíc před větším množství lidí, je pokaždé zkušenost, která se vryje do paměti. Chceme děti podporovat v jejich seberealizaci,” shrnuje úsilí, které do vánočního vystoupení vložily, jedna z organizátorek a vedoucí pohybových aktivit centra Bohdana Poláchová.

Diváci měli možnost shlédnout 20 čísel v podání 160 dětí, které reprezentovaly velkou část aktivit vzdělávacího a volnočasového centra. Patřil mezi ně zejména tanec, aerobik, street dance, gymnastika nebo kroužek angličtiny pro nejmenší. Milým zpestřením bylo také bezprostřední vystoupení mrňousků z miniškolky Rolnička. Celým podvečerem provázel a diváky bavil mladý, talentovaný moderátor Šimon Ludvíček. Svým zpěvem ho doplnila sympatická Aneta Poláchová.

Emoce byly na závěr večera viditelné i na obličejích lektorek a organizátorek z centra Akropolis, které celou show s dětmi připravily. Neméně dojemná byla energie a nadšení, se kterými se všechny děti do svých vystoupení vrhly.

Věříme, že umění dětí v kombinaci s vůní punče nakazilo vánoční atmosférouechny přítomné rodiče,” uzavřela statutární zástupkyně centra Akropolis Andrea Klofáčová.

Fotogalerii najdete zde.