Cvičení pro redukci hmotnosti

Cvičení pro redukci hmotnosti v centru AKROPOLIS v Uherském Hradišti


  • Redukce váhy může být čistě vaší soukromou záležitostí a jen vy ji držíte pevně v rukou.
  • My vás vybavíme několika informacemi jak začít.
  • Pokud patříte k těm lidem, kteří mají ostych jít s nějakým tím kilem na víc mezi lidi, chápu to, ale není problém si s tím poradit.
  • Ani vy se nemusíte bát začít! - Nikdy není pozdě!-V našem sále RC Akropolis najdeme program i pro vás.


Redukční cvičení je speciální cvičení zaměřené na spalování přebytečných tělesných tuků a formování postavy je určeno pro ženy, které chtějí snížit svou tělesnou hmotnost.
Jedná se o aerobní cvičení, oproti klasickému aerobiku je zde však mírnější tempo a více formovacích cviků.
Cviky jsou bez výskoků, abychom chránili klouby - Cardio Callanetics
Po úvodním zahřátí formou aerobicu následuje posilovací cvičení zakončené protahovacími cviky a relaxací.
Cílem je zpevnit rizikové partie ovlivněné těhotenstvím (stehna, bříško, zadeček) za pomocí kalanetiky a bodyformu prostřednictvím činek, posilovacích gumiček a balonků.
Pro zvýšené spalování tuků je možné zapojit používání různého náčiní (fit boxů, overballů, posilovacích gumiček...) - CrossFit, Core trénink. 

S sebou pohodlnou sportovní obuv a oděv, a pití na doplnění tekutin během cvičení (nejlépe vodu bez bublin - neslazenou :-)

Není nutné se přihlašovat, pokud ale máte dotazy, můžete přihlášku vyplit a otázku uvést v textu přihlášky. Obratem Vám odpovíme.

Cvičení pro redukci hmotnosti využívají také ženy, které se přihlásily do kurzu redukce hmotnosti v rámci naší nutriční poradny - více informací o intenzivním hubnutí zde: Redukční kurz

Každý návštěvník centra je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Doporučujeme před návštěvou sportovní aktivity se nechat vyšetřit ošetřujícím lékařem (celkové vyšetření, činnost srdce atd.). Za zdravotní stav cvičenců nenese centrum Akropolis žádnou odpovědnost.

V době státního svátku se necvičí!

Cvičit můžete přijít kdykoliv (i bez přihlášení), platí se jednorázové vstupné 90 Kč za každou lekci nebo je možné si zakoupit permanentku 5 vstupů/300 Kč s platností 1,5 měsíce.  Případné změny (nemoc lektora...) sledujte prosím v aktualitách.

Pro účastníky soutěže TOP FORMAMA vstup za zvýhodněnou cenu 50,-Kč!

Možnost využití Student/Senior pass 50,-/ 60 minut


K této aktivitě nejsou vypsány žádné termíny

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | Interní sekce | web: icard.cz