Akropolis CUP - výsledky a fotografie

před 5 měsíci, 27.11.2017 Letošní ročník nasadil vysokou laťku, měl správnou dynamiku a vysoké tempo

Přes 400 dětí se zúčastnilo sobotního Akropolis Cupu, soutěže jednotlivců v aerobiku, která proběhla v tělocvičně gymnázia v Uherském Hradišti.

Program začal Hobby cupem, soutěží jednotlivců, kteří cvičí aerobik 1x týdně pro radost. Jedná se o aerobik i tanec, tato část měla sedm kategorií od 4 do 15 a více let a účastnili se jí i chlapci.

V deset hodin vypukla hlavní část soutěže, do které se zapojily profesionální i neregistrované aerobičky z celé Moravy, od Hodonína až po Frýdek Místek. Soutěžilo se v sedmi věkových kategoriích od šesti do 14 a více let. Počet přihlášených byl v letošním roce o více jak o polovinu vyšší než v roce 2016.

“Svoji roli sehrály pozitivní reference a také fakt, že jsme letos otevřeli profesionální kategorie. Soutěž je motivační, protože výsledky se započítávají do skóre moravské Aerobic tour. Máme radost i z toho, jak skvěle si vedou dívky z centra Akropolis, ve většině kategorií dosahují na stupně vítězů“, upřesňuje organizátorka soutěže Bohdana Poláchová.

Význam soutěže podtrhli také vzácní hosté, navštívit ji přišel senátor Ivo Valenta, který ji také prostřednictvím své Nadace Synot finančně podpořil. Ceny v první části programu předával starosta a nově zvolený poslanec Stanislav Blaha a organizátory pozdravil také ředitel gymnázia Uherské Hradiště Zdeněk Botek.

„Moc nás těší, že se můžeme pochlubit úspěchy a výsledky v tomto náročném sportu, který kombinuje sportovní talent a vysoké estetické nároky na kvalitu pohybu. Aerobik nabírá rok od roku na své popularitě nejen u nás na Hradišťsku. Motivovat děti a mládež k pohybu, který je chytne za srdce a baví, je našim hlavním cílem“, doplňuje vedoucí pohybových aktivit centra Akropolis Bohdana Poláchová.

Na fotogalerii od Roberta Krystka se můžete podívat zde.

Video z akce zde

Zuzana Vandame

VÝSLEDKY AEROBIK TOUR 2017



Kategorie Baby do 6 let:

  1. místo Kolajová Sára ............... Aerobik Akropolis Uherské Hradiště

  2. místo Kubíková Amálie............ Aerobik Akropolis Uherské Hradiště

  3. místo Šišková Rozárka ............AK Tlumačov

  4. místo Valentová Viktorie.......... .Aerobik Akropolis Uherské Hradiště

  5. místo Beníčková Denisa ..........Aerobik Akropolis Uherské Hradiště

  6. místo Růžička Adéla ................Aerobik Akropolis Uherské Hradiště

Kategorie Kids 7-8 let:

  1. místo Lažková Kateřina............. Aerobik Akropolis Uherské Hradiště

  2. místo Nádvorníková Marcela.......Aerobik Coufalovi Olomouc

  3. místo Grulichová Nikol............... AKPR Prostějov

  4. místo Hůsková Adéla................. Aerobik Akropolis Uherské Hradiště

  5. místo Malušková Laura............... Aerobik Kunovice

  6. místo Zapletalová Nikol............... Aerobik Akropolis Uherské Hradiště

Kategorie Children/ neprofi 9-10 let:

  1. místo Krejčiříková Tereza............. Aerobik Akropolis Uherské Hradiště

  2. místo Jančíková Sofie Lynn......... Aerobik Coufalovi Olomouc

  3. místo Jedináková Markéta........... Aerobik klub Ostrava

  4. místo Adamcová Ester................ Aerobik Kunovice

  5. místo Blahynková Nikol ..............Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  6. místo Pavlíčková Ester................ Aerobik Kunovice

Kategorie Children/ profi 9-10 let:

  1. místo Horková Terezie............... ATKNO Ostrava

  2. místo Ratajová Nikol ................ATKNO Ostrava

  3. místo Jakůbková Bára……… ATKNO Ostrava

  4. místo Nováková Veronika…...MV Team UTB Zlín

  5. místo Šimková Sofie……….. MV Team UTB Zlín

  6. místo Šťávová Anna………… ATOB Blansko

Kategorie Teenager /neprofi 11-13 let:

  1. místo Dvořáková Laura…… Aerobik Coufalovi Olomouc

  2. místo Adámková Nela……. 1.AC UH. Brod

  3. místo Uhlířová Klára……. ...DDM Veselí nad Moravou

  4. místo Hatláková Anna…… .Sport 4U Bystřice pod Hostýnem

  5. místo Luxová Tereza……… 1.AC UH. Brod

  6. místo.Suchánková Johana… Aerobik Kunovice

Kategorie Teenager /profi 11-13 let:

  1. místo Sečkařová Tereza……. MV Team UTB Zlín

  2. místo Slámová Eliška………. AKPR Prostějov

  3. místo Vlčková Klára………… SK Studio Zdraví

  4. místo Jacková Adéla……….. AC Brno

  5. místo Jacková Simona…….. AC Brno

  6. místo Dejčíková Tereza…….. ATKNO

Kategorie Junior /neprofi 14-17 let:

  1. místo Hatláková Jitka………… Sport 4U Bystřice pod Hostýnem

  2. místo Lišková Monika………… 1.AC UH. Brod

  3. místo Hubáčková Monika……. Šumice

  4. místo Hniličková Terezie……… 1.AC UH. Brod

  5. místo Dědová Marcela……… Sport 4U Bystřice pod Hostýnem

  6. místo Meindlschmidová Šárka…1.AC UH. Brod

Kategorie Junior /profi 14-17 let:

  1. místo Střelcová Martina……….. AKPR Prostějov

  2. místo Človečková Tereza………. SK SSAZ Rýmařov

  3. místo Kotalová Michaela……….. ATKNO

  4. místo Němčická Adéla………….. Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  5. místo Šimková Vanda…………. MV Team UTB Zlín

Kategorie Senior /neprofi 11-13 let:

  1. místo Morávková Sabina………. Aerobik Kunovice

  2. místo Nachtigalová Nikol………. Sport 4U Bystřice pod Hostýnem

  3. místo Černá Veronika………… Sport 4U Bystřice pod Hostýnem

  4. místo Madajová Kristýna……….Aerobik Kunovice

  5. místo Sedláčková Lucie………. Aerobik Kunovice

  6. místo Bičanová Šarlota……….. Aerobik Kunovice

Kategorie Senior /profi 18+let:

  1. místo Hložek Martin………..… Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  2. místo Matyášová Veronika……SK Rytmik Zlín

  3. místo Mahdalová Kristýna…… Aerobik Akropolis Uh.Hradiště



HOBBY CUP 2017

Aerobik 4-5 let: A

  1. místo Lesová Veronika………… Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  2. místo Ulčíková Valerie………….. 1.AC Uherský Brod

  3. místo Němčická Jůlie………….. Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  4. místo Chybíková Eliška………… Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  5. místo Ševčíková Emily…………. Aerobik Kunovice

  6. místo Venter Amy………………. DDM Sluníčko - AT Tlumačov

Aerobik 6-7 let: A+

  1. místo Vávrová Jůlie……………… Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  2. místo Bartošíková Lilian…………. Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  3. místo Nesrstová Nikol…………… Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  4. místo Beníčková Tereza………… Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  5. místo Stodoláková Simona….….. Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  6. místo Tománková Thea…………. Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

Aerobik 8-10 let: B

  1. místo Mlčůchová Karolína………. Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  2. místo Křivová Beáta……………... Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  3. místo Mařáková Adriana………….Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  4. místo Trvajová Eva………………..Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  5. místo Štastná Natálie…………… Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  6. místo Rosůlková Alice…………. Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

Tanec 5-7 let: C

  1. místo Malá Viktorie a Hanáček Antonín…Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  2. místo Šimonová Eva Marie……... Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  3. místo Mixová Barbora………….. Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  4. místo Kalinová Tereza………….. Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

Tanec 8-10 let: C+

  1. místo Šťávová Anna……….… klub My Dance Blansko

  2. místo Bugajová Denisa…….… Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  3. místo Krejčiříková Adriena…… Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  4. místo Nováková Barbora…….. Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  5. místo Podolinská Klára…….… Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  6. místo Pramenovič Adéla….…. Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

Tanec 11-13 let : D

  1. místo Vaculíková Aneta………… Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  2. místo Malůšová Edita………….. Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  3. místo Mičolova Beata………….. Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  4. místo Hanáková Michaela…….. Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  5. místo Blahová Zuzana………… Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  6. místo Jurásková Adriana……... Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

Tanec 14+ let: D+

  1. místo Slováková Viktorie………… Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  2. místo Vichorcová Andrea………… Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

  3. místo Suchánková Kristýna……… Aerobik Akropolis Uh.Hradiště

Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | Interní sekce | web: icard.cz