Změnily se vám plány na léto. Není to zcela jistě příjemné, ale i pro takové situace máme v Akropolis řešení. Přihlaste své děti do některého z našich pobytových nebo příměstských táborů.

Nabídku máme opravdu širokou, pro všechny věkové kategorie:


​​​​​​​1. – 7. 8. 2020

EXPEDICE AFRIKA aneb po stopách domorodých kmenů – POBYTOVÝ TÁBOR NA ŽÍTKOVÉ – pro děti od 6-16 let.

Vydejte se společně s námi na dalekou a nebezpečnou expedici do Afriky. Na pár dní se proměníme v černoušky, seznámíme se s africkou přírodou, kulturou, stylem života. Projedeme se napříč celým africkým kontinentem ze severu až k jihu, pouští i savanou, poplujeme po Nilu, vyšplháme se na Kilimandžáro, poznáme tajemství egyptských pyramid, budeme pátrat po drahokamech, objevíme tajemství afrických kmenů. Společně se budeme snažit rozluštit tajemství tohoto zajímavého světadílu.

https://www.akropolis-uh.cz/tabor-expedice-afrika-aneb-po-stopach-domorodych-kmenu-2020-1-7-8-2020


10. – 14. 8. 2020

VEČERNÍČCI SE VRACÍ – TENTOKRÁT V ČASE – pro nejmenší 4–6 let. Máte rádi dobrodružství a rádi si hrajete na pohádkové bytosti? A zajímalo by vás, jak to bylo dřív, třeba v pravěku, nebo středověku? Díky pohádkám se do historie podíváme a všechno prozkoumáme.

https://www.akropolis-uh.cz/tabor-vecernicci-se-vraci-tentokrat-v-case-ii-10-14-8-2020


ORIENT DANCE – taneční tábor pro děti 7–10 let. Kromě tance si zazpíváme, zahrajeme hry, zasportujeme, něco si vyrobíme, a hlavně si užijeme spoustu letní zábavy s novými kamarády. Na závěr tábora budeme mít pro rodiče a příbuzné připraveno taneční a herecké vystoupení.

https://www.akropolis-uh.cz/tabor-orient-dance-10-14-8-2020


IQ SPECIALISTA – pro děti 8–11 let. Zahoď mobil a přijď s námi objevit kouzlo deskových her. Můžeš se těšit na zábavné kvízy, hádanky, křížovky a pestré úkoly, při kterých si protáhneme nejenom mozek, ale i tělo. Jako správní IQ Specialisté budeme řešit poutavé záhady. Poznáš nové kamarády a společně si užijeme spoustu legrace i napětí.

https://www.akropolis-uh.cz/tabor-iq-specialiste-10-14-8-202017. – 21. 8. 2020

„STREET KEMP“ - taneční tábor street dance – 8 – 14+ let. Přijďte si letní chvilky zpříjemnit nejen tancem! Budeme taky sportovat, jezdit na kole a chodit na menší výšlapy a výlety!
Čeká Vás nabitý týdenní program plný tance, hudby, her, zábavy a nových kamarádů

https://www.akropolis-uh.cz/street-kemp-tabor-17-21-8-202024. – 28. 8. 2020

KARATE KIDS – sportovně dobrodružný tábor pro děti 8–12 let. Rádi se hýbete? Chcete vyzkoušet něco jiného než tanec a sport? Něco starodávného? Něco neobvyklého?

Třeba KARATE? Je to bojové umění s dlouhou tradicí. Není to jen na osobní obranu, ale naučí člověka disciplíny. Budeme cvičit postoje, výdrž, japonské názvy, ale zároveň budeme posilovat, běhat, skákat…

https://www.akropolis-uh.cz/tabor-karate-kids-24-28-8-2020


TÝDEN S HARRY POTTEREM – dobrodružný tábor pro děti 6 – 10 let. Zdravíme kouzelníky i kouzelnice, které zveme do Bradavic. V Bradavicích se totiž v létě koná soutěž v závodech na koštěti, míchání lektvarů a další začarované disciplíny. Nebude chybět ani učení zaklínadel. Tak jestli se chceš naučit kouzlit, zahrát si plno her a zažít hromadu zábavy, přidej se k nám.

https://www.akropolis-uh.cz/tabor-tyden-s-harry-potterem-24-28-8-2020Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz