Víkend plný medailí!

před 3 roky, 3.10.2018 Akropolis Aerobik slaví stále více úspěchů v profesionální soutěži FISAF


Dívky z oddílu Aerobik Akropolis v Uherském Hradišti slaví velké úspěchy v profesionální soutěži FISAF. Na předposledním závodu sezóny 2018 získala děvčata, která závodí v kategorii Fitness aerobiku výborná umístění. Velký podíl na výsledcích mají také mladí nadějní trenéři, kteří se jim věnují ve svém volném čase.

Iveta Valková, svěřenkyně trenéra Martina Hložka, získala ve druhé výkonnostní třídě stříbrnou medaili. Druhá pozice patřila i juniorskému pětičlennému týmu - Jitka Konečná, Tereza Vojtková, Kristýna Mahdalová, Adéla Němčická, Martin Hložek.

Krásnou osmou pozici obsadila nová posila Gabriela Hrušková v kategorii Sportovní aerobik - Single. Sedmé místo ve druhé výkonnostní třídě patří týmu kadetek - Kristýna Svozilová, Lucie Barešová, Gabriela Hrušková, Agáta Niklová, Adéla Basovníková.

Sedmička ve třetí výkonnostní třídě byla souzená i Kateřině Lažkové a Emě Kaspřákové - Duo SA kategorie Kids (8-10 let) vede sporťák Martin Hložek.

Další úspěch, a tím je druhé místo ve třetí výkonnostní kategorii, si na své konto připisuje tým KIDS (Ema Kaspřáková, Kateřina Lažková, Adriana Vojtěšková, Karolína Šmatelková, Barbora Sluková, Barbora Stodoláková Klára Krojzlová a Tereza Krejčiříková) pod vedením trenérky Veroniky Omelkové a pomocné lektorky Ivety Valkové.

Ve třetí výkonnostní třídě zazářily i nejmladší sedmileté dívky (Sára Kolajová, Denisa Beníčková, Adéla Hůsková, Karolína Velecká, Amálie Kubíková, Kateřina Bartošíková a Viktorie Valentová), které trenérky Karolína Vaňková a pomocná lektorka Adéla Němčická dovedly k prvnímu místu a uzavřely tak zlatý rok 2018.

Chtěla bych velmi ocenit náročnou práci trenérů. V období závodů prakticky neznají volný čas. Jejich výkonů a výsledků si moc vážím. V centru Akropolis se snažíme budovat pro trenéry i děti ty nejlepší podmínky pro jejich rozvoj. Věříme totiž, že se nám v budoucnu podaří proslavit Slovácko i tímto krásným, estetickým sportem,“ uzavírá vedoucí pohybových aktivit Bohdana Krystková.


Zuzana VandameCopyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz