Větší prostory dětem slušely

před 6 roky, 30.5.2016 Zpráva a fotogalerie z "Těšíme se na prázdniny"

“Tož vás sa tu sešlo! To všeci idete na vystůpení Akropolisu? ” uvedl na pravou míru celý program pásma Těšíme se na prázdniny veršující slovácký strýček Jožin. Moderátor odpoledne David Pavlíček zkrátka nakazil publikum skvělou náladou.

Akční vystoupení dětí různých věků z centra Akropolis dostalo ten správný spád.


Bez mála 230 vystupujících dětí přišlo zhlédnout více jak 350 diváků a emocemi se rozhodně nešetřilo. Smích střídaly slzy dojetí, protože děti, náctiletí i rodiče předvedli to nejlepší z toho, co se ve svém volném čase naučili, z toho, co umí a jejich úsilí se vyplatilo. Necelé dvě hodiny utekly jako voda. Milou nemotornost nejmenších batolat miniškolky Rolnička střídaly sportovní výkony, písničky a tance předškoláčků, školáků a jednotlivá čísla byla citlivě prokládána profesionálními choreografiemi aerobiku a street dance s takovým nábojem, že návštěvníkům v sále naskakovala husí kůže.


Rozvíjení talentů a smysluplná náplň volného času získá úplně jiný rozměr, když jsou sportovní i vzdělávací kroužky vedeny lektory, kteří svoji práci dělají ze srdce a s láskou. “Všechno do sebe zapadne, nabere směr a baví vás. To je v neziskovém sektoru hlavním hnacím motorem,” říká kreativní hlava celé akce Bohdana Poláchová, která se svými kolegyněmi pestrý program nejen pro rodiče připravila.


Energie, radost a sounáležitost s velkým týmem, to všechno bylo obsaženo v jednotlivých vystoupeních. „Tou nejlepší odměnou pro nás jsou spokojené tváře rodičů a hrdost v očích dětí, které mohly předvést, co se naučily,“ doplňuje už s úlevou vedoucí centra Jitka Janíková.


Fotogalerii najdete ZDEZuzana Vandame

/

Mediální partner: SMART EMAILING 


Copyright © 2014, Centrum Akropolis, Uherské Hradiště | GDPR | Interní sekce | web: icard.cz